CLIMA CLUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000386435
NIP
7252046175
REGON
101084993

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
881 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
354 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
84 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1 mln
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
UL. ALEJA T. KOŚCIUSZKI, 80/82
Kod pocztowy
90-437
Rejestracja
2011-05-19
Rozpoczęcie działalności
2011-05-19
Kapitał zakładowy
20000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD SPÓŁKI
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE
Branże
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichProdukcja pojemników metalowychRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychSprzedaż hurtowa owoców i warzywSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeńPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiuProdukcja gotowej karmy dla zwierząt domowychNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneProdukcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowychProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pieców, palenisk i palników piecowychDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraSprzedaż hurtowa żywych zwierzątPozostałe badania i analizy techniczneWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryProdukcja cukruZbieranie odpadów innych niż niebezpieczneRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychDziałalność związana z oprogramowaniemDziałalność usługowa wspomagająca produkcję roślinnąProdukcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałówNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowegoWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychWykonywanie instalacji elektrycznychPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja maszyn do obróbki metaluProdukcja maszyn dla metalurgiiRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychObróbka nasion dla celów rozmnażania roślinWytwarzanie gotowych posiłków i dańProdukcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze staliSprzedaż hurtowa napojów alkoholowychPozostała działalność wydawniczaPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaProdukcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznejDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsaOdzysk surowców z materiałów segregowanychSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychSprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachMagazynowanie i przechowywanie towarówProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsaSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnychPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychWytwarzanie produktów przemiału zbóżProdukcja opakowań z tworzyw sztucznychObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskachDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowyHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaProdukcja lodówNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaPozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywSprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówProdukcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznychSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowychSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskichSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaSprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażeniaDziałalność agencji pracy tymczasowejPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnychProdukcja opakowań z metaliProdukcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnychSprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnejWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychProdukcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja narzędzi ręcznych mechanicznychPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność związana z pakowaniemBranżowe szkoły I stopniaObróbka mechaniczna elementów metalowychSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieWytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowychProdukcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastekNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychSprzedaż hurtowa obrabiarekPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiPrzeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowychPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneZbieranie odpadów niebezpiecznychProdukcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoPrzetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczakówProdukcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnychProdukcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktówSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiuPrzetwórstwo mleka i wyrób serówProdukcja sucharów i herbatników, produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastekWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiDziałalność usługowa następująca po zbiorachPrzetwórstwo herbaty i kawyProdukcja przyprawProdukcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanychSprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierzątSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskachPrzygotowywanie i podawanie napojówUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżuSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczakiProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściObróbka metali i nakładanie powłok na metalePrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychDziałalność w zakresie architekturyWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewaniaDemontaż wyrobów zużytychSprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przyprawSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskachTransport drogowy towarówRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiBadania i analizy związane z jakością żywnościPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczychProdukcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskichPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznychWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biuraProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznychNaprawa i konserwacja maszynSprzedaż hurtowa odpadów i złomuDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Clima Club osiągnęła 354 122 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 354 122 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 270 590 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 83 532 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 33 825 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 354 122 zł w 2024 roku.
• 451 483 zł w 2023 roku.
• 360 826 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 13 322 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 83 532 zł w 2024 roku.
• 186 161 zł w 2023 roku.
• 83 294 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Clima Club wynosi 1 034 073 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 463 866 zł a 2 473 950 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 136 549 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 034 073 zł w 2024 roku.
• 1 492 267 zł w 2023 roku.
• 880 739 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Clima Club wynosi 97 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Clima Club wynosi 110 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 15 189 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 96 598 zł w 2024 roku.
• 207 247 zł w 2023 roku.
• 91 916 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 16 778 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 110 093 zł w 2024 roku.
• 216 347 zł w 2023 roku.
• 101 016 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie Clima Club wynosi 1 osobę.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 1 os. w 2024 roku.
• 1 os. w 2023 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Clima Club wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 2,91% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Clima Club wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,021% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,03% w 2024 roku.
• 0,03% w 2023 roku.
• 0,03% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Clima Club charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Clima Club wynosi 65 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 210 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 210 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 9 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 65 tys. zł w 2024 roku.
• 70 tys. zł w 2023 roku.
• 45 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 11 tys. zł w 2024 roku.
• 14 tys. zł w 2023 roku.
• 11 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 210 tys. zł w 2024 roku.
• 200 tys. zł w 2023 roku.
• 131 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 17 440 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Clima Club wyniosły 257 524 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 7% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -3604 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 17 440 zł w 2024 roku
• 12 552 zł w 2023 roku
• 10 511 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 7% w 2024 roku
• 5% w 2023 roku
• 4% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Clima Club wyniosła 880 722 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 861 520 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 19 202 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 880 722 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 262 235 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 618 487 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 68 569 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 880 722 zł w 2024 roku.
• 825 081 zł w 2023 roku.
• 651 983 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 14%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 27%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 24%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Clima Club wyniosły 262 235 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 880 722 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 30%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -24 841 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 262 235 zł w 2024 roku
• 229 569 zł w 2023 roku
• 242 632 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 30% w 2024 roku
• 28% w 2023 roku
• 37% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Clima Club wykazała przychody na poziomie 354 122 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 94 536 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 11 004 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 83 532 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1572 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 11 004 zł w 2024 roku
• 18 755 zł w 2023 roku
• 8472 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Clima Club wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 86% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 64% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 64% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 415 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 87 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+2 mies. 27 dni
2023
+15 mies. 2 dni
2021
−1 dni
2020
+44 mies. 5 dni
2019
+7 mies. 15 dni
2018
w terminie
2017
+27 mies. 5 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Jędraszak Marzena posiada 180 udziałów, które stanowią 90.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brzozowska Beata posiada 20 udziałów, które stanowią 10.0% firmy.

Reprezentacja