HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA KRS 0000480122 NIP 1182094710 REGON 146914675

Podmiot wykreślony z KRS: 19.04.2023
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
790 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,9 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
138 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3,1 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
PERZYŃSKIEGO, 20
Kod pocztowy
01-883
Rejestracja
2013-10-10
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE KOMPLEMENTARIUSZA - HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REPREZENTUJE ZAWSZE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE ORAZ: 1) W PRZYPADKU ZARZĄDU LICZĄCEGO DO TRZECH CZŁONKÓW - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, 2) W PRZYPADKU ZARZĄDU LICZĄCEGO CZTERECH LUB PIĘCIU CZŁONKÓW - TRZECH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. W SKŁAD ZARZĄDU KOMPLEMENTARIUSZA HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI PREZES ZARZĄDU PAWEŁ MALISZEWSKI, CZŁONEK ZARZĄDU ANNA MARTA ZAGRODZKA MALISZEWSKA, CZŁONEK ZARZĄDU ŁUKASZ WINIARSKI
Branże
Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowaniaSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostałe pośrednictwo pieniężneObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiDziałalność agencji pracy tymczasowejNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaTransport kolejowy towarówPozostała działalność wydawniczaDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryDziałalność taksówek osobowychPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowejWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoZbieranie odpadów innych niż niebezpieczneWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnychPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiDziałalność organizatorów turystykiDziałalność związana z oprogramowaniemStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówDziałalność agencji reklamowychNauka języków obcychSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTransport drogowy towarówPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówDziałalność portali internetowychDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychSprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznychSprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Naprawa i konserwacja maszynNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do drukuZbieranie odpadów niebezpiecznychWykonywanie instalacji elektrycznychDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychDziałalność archiwówSprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowaniaPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biuraSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe formy udzielania kredytówDziałalność pośredników turystycznychNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTransport rurociągami paliw gazowychPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraSprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWydawanie gazetWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiBadanie rynku i opinii publicznejDziałalność fotograficznaDziałalność związana z tłumaczeniamiSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówTransport kolejowy pasażerski międzymiastowyDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychDziałalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązanaBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejDziałalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych stratNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychNaprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnychSprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niegoDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowychDziałalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnejDziałalność w zakresie pozostałej telekomunikacjiPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychTransport rurociągowy pozostałych towarów

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Henwar osiągnęła 3 863 088 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 863 070 zł. Pozostałe przychody to 18 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 3 724 998 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 138 090 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 1 727 048 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 863 088 zł w 2021 roku.
• 7 370 036 zł w 2020 roku.
• 7 317 184 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 68 446 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 138 090 zł w 2021 roku.
• 127 418 zł w 2020 roku.
• 1198 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Henwar wynosi 3 060 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 147 745 zł a 8 995 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 741 669 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3 060 885 zł w 2021 roku.
• 5 357 944 zł w 2020 roku.
• 4 544 222 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Henwar wynosi 138 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Henwar wynosi 211 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 73 097 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 138 168 zł w 2021 roku.
• 127 186 zł w 2020 roku.
• -8027 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 97 573 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 211 472 zł w 2021 roku.
• 192 189 zł w 2020 roku.
• 16 326 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Henwar mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku.
• 8 os. w 2020 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 15 obwieszczeń dotyczących organizacji Henwar. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 2 maja 2023.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 maja 2023 (MSiG nr 84/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
15 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 294301. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2013. [WA.XII NS-REJ.KRS/13437/23/405]
    UWAGA MSiG 84/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/13437/23/405 Nr ogłoszenia: 294301
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (14) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1201390. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/457814/22/962]
    MSiG 228/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/457814/22/962 Nr ogłoszenia: 1201390
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  2. Poz. 1201389. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/457814/22/561]
    MSiG 228/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/457814/22/561 Nr ogłoszenia: 1201389
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.11.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 1140821. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/361681/21/493]
    MSiG 230/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/361681/21/493 Nr ogłoszenia: 1140821
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  4. Poz. 1140820. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/361681/21/92]
    MSiG 230/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/361681/21/92 Nr ogłoszenia: 1140820
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 18.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 18.11.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 1154009. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/272889/20/780]
    MSiG 254/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/272889/20/780 Nr ogłoszenia: 1154009
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  6. Poz. 1154008. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/272889/20/379]
    MSiG 254/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/272889/20/379 Nr ogłoszenia: 1154008
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 19.12.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  7. Poz. 991453. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/44855/19/758]
    Rzuć okiem MSiG 166/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/44855/19/758 Nr ogłoszenia: 991453
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.08.2019 dokonano wpisu do rejestru KR nr 11 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 (dla pozycji: 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ) wykreślić: 2. SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE KOMPLEMENTARIUSZA - HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REPREZENTUJE CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE W SKŁAD KOMPLEMENTARIUSZA HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI: CZŁONEK ZARZĄDU ANNA MARTA ZAGRODZKA MALISZEWSKA CZŁONEK ZARZĄDU PAWEŁ MALISZEWSKI wpisać: 2. SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE KOMPLEMENTARIUSZA - HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REPREZENTUJE ZAWSZE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE ORAZ: 1) W PRZYPADKU ZARZĄDU LICZĄCEGO DO TRZECH CZŁONKÓW - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, 2) W PRZYPADKU ZARZĄDU LICZĄCEGO CZTERECH LUB PIĘCIU CZŁONKÓW - TRZECH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. W SKŁAD ZARZĄDU KOMPLEMENTARIUSZA HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI PREZES ZARZĄDU PAWEŁ MALISZEWSKI, CZŁONEK ZARZĄDU ANNA MARTA ZAGRODZKA MALISZEWSKA, CZŁONEK ZARZĄDU ŁUKASZ WINIARSKI
  8. Poz. 284649. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/111089/19/304]
    MSiG 92/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/111089/19/304 Nr ogłoszenia: 284649
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  9. Poz. 284648. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/111089/19/903]
    MSiG 92/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/111089/19/903 Nr ogłoszenia: 284648
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 08.05.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  10. Poz. 185733. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/42189/18/473]
    MSiG 116/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/42189/18/473 Nr ogłoszenia: 185733
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  11. Poz. 185732. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2013. [RDF/42188/18/72]
    MSiG 116/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/42188/18/72 Nr ogłoszenia: 185732
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.04.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  12. Poz. 287826. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/43420/17/309]
    Rzuć okiem MSiG 174/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/43420/17/309 Nr ogłoszenia: 287826
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: X V. W P I S Y D O 1 1. 07.06.2016 R.; REP. A NR 4755/2017; NOTARIUSZ HUBERT PERYCZ W WARSZAWIE; ZMIANA: § 8 UST. 2, § 9 UST. 2, 21 10 UST. 1; SKREŚLONO: § 9 UST. 3 Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. ZAGRODZKA MALISZEWSKA 2. ANNA MARTA 3. [ukryto]) wykreślić: 10. 4.000 ZŁ wpisać: 10. 8.000,00 ZŁ wykreślić: 11. 4.000 ZŁ wpisać: 11. 12.000,00 ZŁ wykreślić: 12. NIE wpisać: 12. NIE PRub. 1 1. 8.000,00 ZŁ 2. NIE wykreślić: 2 1. MALISZEWSKI 2. PAWEŁ 3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. NIE 8. NIE 9. TAK 10. 4.000 ZŁ 11. 4.000 ZŁ 12. N PRub. 1 1. 4.000 ZŁ 2. NIE
  13. Poz. 149088. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/29034/17/242]
    MSiG 105/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/29034/17/242 Nr ogłoszenia: 149088
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.05.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach X V. W P I S Y D wpisać: 1 1. data złożenia 11.05.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  14. Poz. 337407. HENWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000480122. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2013. [WA.XIII NS-REJ.KRS/49451/16/96]
    MSiG 202/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/49451/16/96 Nr ogłoszenia: 337407
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2016 okres O 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Henwar nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Henwar wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,550% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2021 roku.
• 1,53% w 2020 roku.
• 2,77% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Henwar charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Henwar wynosi 65 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 21 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 155 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 21 tys. zł a 155 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 21 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 65 tys. zł w 2021 roku.
• 105 tys. zł w 2020 roku.
• 107 tys. zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 21 tys. zł w 2021 roku.
• 16 tys. zł w 2018 roku.
• 48 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 155 tys. zł w 2021 roku.
• 295 tys. zł w 2020 roku.
• 292 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 708 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Henwar wyniosły 3 724 903 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 19% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 75 577 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 708 194 zł w 2021 roku
• 529 533 zł w 2020 roku
• 557 040 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 5,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 19% w 2021 roku
• 7,3% w 2020 roku
• 7,6% w 2019 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Henwar wyniosła 789 976 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 121 799 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 668 177 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 789 976 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 211 506 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 578 469 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 671 751 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 48 247 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 789 976 zł sumy bilansowej i 211 506 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 986 607 zł sumy bilansowej i 392 600 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 2 133 477 zł sumy bilansowej i 308 001 zł kapitału własnego w 2019 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17,48%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 65,29%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 3,58%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,57%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 32,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Henwar wyniosły 578 469 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 789 976 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73,2%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 623 503 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 578 469 zł w 2021 roku
• 594 006 zł w 2020 roku
• 1 825 476 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 6,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 73% w 2021 roku
• 60% w 2020 roku
• 86% w 2019 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Henwar ma 578 469 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 327 411 zł (57%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 163 102 zł (28%), państwu 33 942 zł (6%); 2 mniejsze pozycje razem 54 015 zł (9%).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 327 411 zł (57%) ma termin spłaty ponad rok.
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2021 57% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2017: 100%).
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019-2021 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2017, 2018 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Henwar wynosi 2,66 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,42 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,23 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1 miesiąc.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (668 177 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (251 059 zł) o 417 118 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 2,66 w 2021 roku
• 1,16 w 2020 roku
• 1,2 w 2019 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Henwar: dług wobec banków i pożyczkodawców 31 495 zł, gotówka 309 978 zł. Do tego 394 289 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 96 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 578 469 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019-2021 organizacja miała też od 117 tys. zł do 1,6 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Dług rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Dług w ostatnich latach:
• 2021: 31 tys. zł
• 2020: 206 tys. zł
• 2019: 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2021: ponad 1000 razy
• 2020: ponad 1000 razy
• 2019: strata operacyjna

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Henwar wynosi 20 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 16 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 4 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 3 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 6 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 199 746 zł, z czego 199 746 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 20 dni w 2021 roku
• 10 dni w 2020 roku
• 56 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Henwar wynoszą 3 701 345 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 1 753 383 zł, czyli 47% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 880 019 zł, czyli 24% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 644 003 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 3,7 mln zł w 2021 roku
• 7,2 mln zł w 2020 roku
• 7,3 mln zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Henwar wykazała przychody na poziomie 3 863 088 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Henwar wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 3 686 918,53
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 1 712 792,10
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 1 974 126,43
B. Koszty działalności operacyjnej 3 701 344,69
I. Amortyzacja 73 304,71
II. Zużycie materiałów i energii 212 235,21
III. Usługi obce 880 019,23
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 4 987,51
V. Wynagrodzenia 644 003,11
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 64 190,54
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 69 221,12
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 1 753 383,26
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -14 426,16
D. Pozostałe przychody operacyjne 176 151,71
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 176 151,71
E. Pozostałe koszty operacyjne 23 557,97
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 23 490,72
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 67,25
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 138 167,58
G. Przychody finansowe 18,16
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 18,16
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 95,71
I. Odsetki, w tym: (+1) 95,71
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 138 090,03
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 138 090,03

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Henwar składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 30 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
+1 mies.
2020
+1 mies. 4 dni
2019
+2 mies. 5 dni
2018
−2 mies. 7 dni
2017
−2 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja

Podmiot wykreślony z KRS 19.04.2023. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.