ES-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS
0000503462
NIP
5170365298
REGON
181089927

Podmiot wykreślony z KRS: 31.07.2025

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
7,7 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
23,9 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
458 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
19,7 mln
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Adres
UL. ZYGMUNTA PATERA, 1
Kod pocztowy
36-060
Rejestracja
2014-03-27
Rozpoczęcie działalności
2014-03-27
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYMI DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST KOMPLEMENTARIUSZ DZIAŁAJĄCY PRZEZ SWOJE WŁAŚCIWE ORGANY UPRAWNIONE DO JEGO REPREZENTACJI ORAZ INNE OSOBY WŁAŚCIWE, UMOCOWANE DO JEGO REPREZENTACJI, ZGODNIE Z Z ZASADAMI PRZEWIDZIANYMI W PRZEPISACH PRAWA ORAZ UMOWIE SPÓŁKI BĘDĄCEJ KOMPLEMENTARIUSZEM.
Branże
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówProdukcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwaProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychProdukcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplataniaOdlewnictwo metali lekkichSprzedaż hurtowa mebli biurowychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekSprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja tapetProdukcja podstawowych substancji farmaceutycznychProdukcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej glinyPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoDziałalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwaProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewaniaSprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnejPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejDziałalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytoweProdukcja wyrobów budowlanych z gipsuProdukcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowegoProdukcja pozostałych mebliSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe drukowanieProdukcja zaprawy murarskiejProdukcja mebli biurowych i sklepowychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnychProdukcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszynProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychPrzygotowanie terenu pod budowęDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimProdukcja gotowych parkietów podłogowychProdukcja cementuZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieOdlewnictwo żeliwaPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze staliWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowanePozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewnaNaprawa i konserwacja maszynDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówProdukcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnychMalowanie i szklenieSprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiProdukcja ceramicznych wyrobów sanitarnychProdukcja wyrobów budowlanych z betonuRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychZakładanie stolarki budowlanejDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaProdukcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniającychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność agencji pracy tymczasowejProdukcja opakowań drewnianychProdukcja mebli kuchennychSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychProdukcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tekturyProdukcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementuRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejDziałalność agencji reklamowychProdukcja pozostałych wyrobów z papieru i tekturyProdukcja statków i konstrukcji pływającychRoboty związane z budową mostów i tuneliPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianCięcie, formowanie i wykańczanie kamieniaOdlewnictwo staliwaPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychProdukcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczychProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówProdukcja wapna i gipsuPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja ceramicznych kafli i płytekNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychProdukcja masy betonowej prefabrykowanejRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychTransport drogowy towarówNaprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychSprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiDziałalność w zakresie architekturyDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo technicznePośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychSprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychObróbka mechaniczna elementów metalowychProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaTynkowanieWykonywanie instalacji elektrycznychRoboty związane z budową dróg i autostradDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówProdukcja artykułów piśmiennychProdukcja cementu wzmocnionego włóknem

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja es-Invest osiągnęła 23 941 347 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 23 941 347 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 23 482 849 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 458 498 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 784 334 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 23 941 347 zł w 2024 roku.
• 23 517 778 zł w 2023 roku.
• 6 628 871 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 49 208 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 458 498 zł w 2024 roku.
• 922 763 zł w 2023 roku.
• 756 136 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji es-Invest wynosi 19 697 302 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 1 902 413 zł a 59 853 367 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 279 323 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 19 697 302 zł w 2024 roku.
• 20 918 719 zł w 2023 roku.
• 8 310 830 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT es-Invest wynosi 751 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA es-Invest wynosi 905 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 88 226 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 750 767 zł w 2024 roku.
• 1 216 639 zł w 2023 roku.
• 857 722 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 107 696 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 905 043 zł w 2024 roku.
• 1 277 413 zł w 2023 roku.
• 891 146 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie es-Invest mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2023 roku.
• 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji es-Invest wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,83% w 2024 roku.
• 2,83% w 2023 roku.
• 2,89% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji es-Invest wynosi 0,17%. To oznacza, że firma ma szansę 0,17% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,17% w 2024 roku.
• 0,08% w 2023 roku.
• 0,07% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
es-Invest charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla es-Invest wynosi 536 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 92 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 958 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 92 tys. zł a 958 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 63 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 536 tys. zł w 2024 roku.
• 513 tys. zł w 2023 roku.
• 230 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 92 tys. zł w 2024 roku.
• 182 tys. zł w 2023 roku.
• 129 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 958 tys. zł w 2024 roku.
• 941 tys. zł w 2023 roku.
• 404 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 10 442 827 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne es-Invest wyniosły 23 190 579 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 45% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 1 391 585 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 10 442 827 zł w 2024 roku
• 10 700 684 zł w 2023 roku
• 1 523 810 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 4.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 45% w 2024 roku
• 48% w 2023 roku
• 26% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów es-Invest wyniosła 7 741 355 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 7 579 048 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 162 307 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 741 355 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 204 805 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 2 536 550 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 754 366 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 7 741 355 zł w 2024 roku.
• 4 906 319 zł w 2023 roku.
• 2 577 738 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 18%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania es-Invest wyniosły 5 204 805 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 741 355 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 67%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 452 677 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 5 204 805 zł w 2024 roku
• 2 840 787 zł w 2023 roku
• 1 421 688 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 67% w 2024 roku
• 58% w 2023 roku
• 55% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja es-Invest wykazała przychody na poziomie 23 941 347 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 636 640 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 178 142 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 458 498 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 28% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 25 449 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 178 142 zł w 2024 roku
• 226 277 zł w 2023 roku
• 76 002 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja es-Invest wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 36% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 49% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.1%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 95 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 40 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−1 mies. 10 dni
2023
−1 mies. 9 dni
2022
−3 mies. 12 dni
2021
−5 mies. 29 dni
2020
−6 mies. 20 dni
2019
−6 mies. 16 dni
2018
+4 dni
2017
−5 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki

Reprezentacja