SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPOSÓB REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZEZ KOMPLEMENTARIUSZA: W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA W JEJ IMIENIU OŚWIADCZEŃ WOLI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE SAMODZIELNIE PREZES ZARZĄDU.
Organizacja Hydroconnect osiągnęła 30 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 30 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 150 621 zł.
Strata netto wyniosła 150 591 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -713 895 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 30 zł w 2023 roku. • 1405 zł w 2022 roku. • 21 153 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 193 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -150 591 zł w 2023 roku. • -6370 zł w 2022 roku. • -16 522 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hydroconnect wynosi 20 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 75 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 475 930 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 zł w 2023 roku. • 937 zł w 2022 roku. • 14 102 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hydroconnect wynosi -151 tys. zł.
EBITDA Hydroconnect wynosi -151 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
20 570 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -150 591 zł w
2023 roku. • -6370 zł w
2022 roku. • -16 522 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5322 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -150 591 zł w
2023 roku. • -6370 zł w
2022 roku. • -16 522 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hydroconnect mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hydroconnect wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 9,53% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 60,1% w 2023 roku. • 60,1% w 2022 roku. • 0,59% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hydroconnect wynosi 49,7%. To oznacza, że firma ma szansę 49,7% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 8,11% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 49,7% w 2023 roku. • 55,8% w 2022 roku. • 7,2% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Hydroconnect charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hydroconnect wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Hydroconnect wyniosły
150 621
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-167 304 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hydroconnect wyniosła 1 638 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 638 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 638 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 448 035 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 810 034 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 76 461 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 638 000 zł w 2023 roku. • 1 884 516 zł w 2022 roku. • 1 890 268 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła -501,969%.
Marża netto wyniosła -501,969%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -16.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -83660.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -83660.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hydroconnect wyniosły 3 448 035 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 638 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 211%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 332 059 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 448 035 zł w 2023 roku • 3 543 960 zł w 2022 roku • 3 543 342 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 14.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 210% w 2023 roku • 188% w 2022 roku • 187% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hydroconnect wykazała przychody na poziomie 30 zł.
Organizacja zarobiła -150 591 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -150 591 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Hydroconnect wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 23% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 72% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 1 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+12
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+1 dni16-07-2024
2022
−1 dni14-07-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2020
−1 dni14-10-2021
2020
+10 mies. 21 dni14-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−3 mies. 15 dni01-04-2019
2017
−3 mies. 11 dni05-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki