INVEST-MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000202500
NIP
6782920366
REGON
356825851

Podmiot wykreślony z KRS: 04.01.2023

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
176 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
6 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-375 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
BRONOWSKA, 5
Kod pocztowy
03-995
Rejestracja
2004-04-05
Rozpoczęcie działalności
2004-05-10
Kapitał zakładowy
342000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA ICH W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO WICEPREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Postępowanie upadłościowe
Tak
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychProdukcja gotowych parkietów podłogowychProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućcówRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychSprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnejUprawa tytoniuDziałalność usługowa następująca po zbiorachDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do drukuProdukcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktówSprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowaniaProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnychRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychUprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojówChów i hodowla bydła mlecznegoProdukcja ceramicznych kafli i płytekProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanejSprzedaż hurtowa perfum i kosmetykówPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyProdukcja szkła gospodarczegoRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuProdukcja zaprawy murarskiejSprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowegoGospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnychProdukcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewnaProdukcja wyrobów budowlanych z gipsuProdukcja złączy i śrubProdukcja elektronicznych obwodów drukowanychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskichPozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnieProdukcja masy betonowej prefabrykowanejProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja opakowań z metaliTynkowanieSprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przyprawChów i hodowla pozostałych zwierzątSprzedaż hurtowa odzieży i obuwiaSprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażeniaPozostałe badania i analizy techniczneRoboty związane z budową dróg i autostradWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsaChów i hodowla owiec i kózPozyskiwanie drewnaProdukcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementuKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekChów i hodowla świńProdukcja szkła płaskiegoProdukcja wapna i gipsuProdukcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuMalowanie i szklenieSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnychSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowegoPozostałe drukowanieSprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowychUprawa roślin włóknistychUprawa pozostałych roślin wieloletnichDziałalność usługowa związana z leśnictwemCięcie, formowanie i wykańczanie kamieniaObróbka metali i nakładanie powłok na metaleProdukcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściObróbka mechaniczna elementów metalowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychProdukcja wyrobów tartacznychProdukcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwaProdukcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewaniaDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż hurtowa owoców i warzywSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowegoSprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskichSprzedaż hurtowa kwiatów i roślinWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDziałalność w zakresie architekturyUprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowychKucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszkówProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja sprzętu instalacyjnegoDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowychSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówDziałalność związana z tłumaczeniamiRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczakiSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychSprzedaż hurtowa metali i rud metaliSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychProdukcja ceramicznych wyrobów sanitarnychProdukcja cementu wzmocnionego włóknemProdukcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodąProdukcja pojemników metalowychWykonywanie instalacji elektrycznychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianUprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechówProdukcja elementów elektronicznychProdukcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabliProdukcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuteriiPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiUprawa winogronUprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowychIntroligatorstwo i podobne usługiProdukcja cementuProdukcja wyrobów ściernychProdukcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeńSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychUprawa drzew oleistychProdukcja opakowań drewnianychProdukcja pozostałych wyrobów ceramicznychSprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niegoSprzedaż hurtowa obrabiarekRoboty związane z budową mostów i tuneliSprzedaż hurtowa skórSprzedaż hurtowa mebli biurowychUprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastychProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężynSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnychChów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatychZakładanie stolarki budowlanejSprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierzątTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiUprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznychSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekDziałalność taksówek osobowychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneChów i hodowla drobiuProdukcja wyrobów budowlanych z betonuDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiDziałalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichProdukcja wyrobów ogniotrwałychProdukcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnychProdukcja kabli światłowodowychWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichObróbka nasion dla celów rozmnażania roślinKształtowanie i obróbka szkła płaskiegoSprzedaż hurtowa żywych zwierzątTransport drogowy towarówUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżuChów i hodowla pozostałego bydła i bawołówProdukcja włókien szklanychProdukcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej glinyPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewnaProdukcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczneSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż hurtowa odpadów i złomuRozmnażanie roślinReprodukcja zapisanych nośników informacjiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowychSprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczącychSprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznychUprawa trzciny cukrowejDziałalność usługowa wspomagająca produkcję roślinnąProdukcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznegoProdukcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplataniaProdukcja zamków i zawiasówProdukcja narzędziProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaŁowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługowąDrukowanie gazetProdukcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznychSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Invest-Mosty osiągnęła 5565 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 5565 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 375 203 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 375 203 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -3421 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 5565 zł w 2020 roku.
• 12 502 zł w 2019 roku.
• 7468 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -126 472 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -375 203 zł w 2020 roku.
• 12 171 zł w 2019 roku.
• 5692 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Invest-Mosty wynosi 3710 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 13 913 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 7899 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3710 zł w 2020 roku.
• 57 018 zł w 2019 roku.
• 27 745 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Invest-Mosty wynosi -381 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Invest-Mosty wynosi -381 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 125 461 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -380 768 zł w 2020 roku.
• -69 zł w 2019 roku.
• 424 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 125 461 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -380 768 zł w 2020 roku.
• -69 zł w 2019 roku.
• 424 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Invest-Mosty mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 2 — 10 os. (szac.) w 2020 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Invest-Mosty wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 19,06% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 60,1% w 2020 roku.
• 2,89% w 2019 roku.
• 2,89% w 2018 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Invest-Mosty wynosi 67,9%. To oznacza, że firma ma szansę 67,9% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 14,72% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 67,9% w 2020 roku.
• 16,9% w 2019 roku.
• 18,7% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Invest-Mosty charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Invest-Mosty wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 0 tys. zł w 2020 roku.
• 2 tys. zł w 2019 roku.
• 1 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 368 580 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Invest-Mosty wyniosły 380 768 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 97% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 122 860 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 368 580 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 32.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 97% w 2020 roku
• 0% w 2019 roku
• 0% w 2018 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Invest-Mosty wyniosła 176 261 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 176 261 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 176 261 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 777 257 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -9 600 997 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -262 313 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 176 261 zł w 2020 roku.
• 980 062 zł w 2019 roku.
• 967 891 zł w 2018 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -213%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -6,742%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -71 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2256.3 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Invest-Mosty wyniosły 9 777 257 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 176 261 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5,547%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -143 112 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 9 777 257 zł w 2020 roku
• 10 205 594 zł w 2019 roku
• 10 205 594 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1495.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 5547% w 2020 roku
• 1041% w 2019 roku
• 1054% w 2018 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Invest-Mosty wykazała przychody na poziomie 5565 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -375 203 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -375 203 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2018 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Invest-Mosty wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 99% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 2% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 46% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 99% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 82 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 120 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
−4 mies.
2019
−3 mies. 17 dni
2018
−3 mies. 12 dni
2017
+1 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Matysiak Jarosław posiada 228 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 26.09.2012 jest Matysiak Jarosław kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 14.02.2011 do 26.09.2012 był Matysiak Jarosław kontrolując 88% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 05.01.2011 do 14.02.2011 najwięcej udziałów posiadał Matysiak Jarosław. Jego udziały w tym czasie wynosiły 90%.

Reprezentacja