MR INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000399140
NIP
9930649745
REGON
122425340

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,3 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,3 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-214 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2,2 mln
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
TARNÓW
Adres
ZGODY, 54
Kod pocztowy
33-100
Rejestracja
2011-10-13
Rozpoczęcie działalności
2011-10-13
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI SĄ UPOWAŻNIENI: KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRZY ZACIĄGANIU ZOBOWIĄZAŃ I ROZPORZĄDZANIU PRAWEM DO KWOTY NIE WYŻSZEJ NIŻ 20.000,00 (DWADZIEŚCIA TYSIĘCY) ZŁOTYCH, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE, CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM PRZY ZACIĄGANIU ZOBOWIĄZAŃ I ROZPORZĄDZANIU PRAWEM POWYŻEJ KWOTY 20.000,00 (DWADZIEŚCIA TYSIĘCY) ZŁOTYCH. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO REPREZENTACJA JEST JEDNOOSOBOWA.
Branże
Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanychSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyRuchome placówki gastronomiczneKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekZakładanie stolarki budowlanejSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychSprzedaż hurtowa odpadów i złomuWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychTransport drogowy towarówRestauracje i inne stałe placówki gastronomicznePośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychMalowanie i szklenieWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówDziałalność portali internetowychRoboty związane z budową mostów i tuneliDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuTynkowanieZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówRoboty związane z budową dróg i autostradPozostałe zakwaterowaniePozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaPrzygotowywanie i podawanie napojówPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetWynajem i dzierżawa środków transportu lotniczegoPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówDziałalność wesołych miasteczek i parków rozrywkiSprzedaż hurtowa metali i rud metaliWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychDziałalność agencji informacyjnychDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychDziałalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych stratDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczychWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoPrzygotowanie terenu pod budowęPozostała usługowa działalność gastronomicznaDziałalność agencji reklamowychPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachDziałalność obiektów sportowychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianDziałalność taksówek osobowychPola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotoweDziałalność centrów telefonicznych (call center)Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryDziałalność klubów sportowychRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejWykonywanie instalacji elektrycznychDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiDziałalność związana z pakowaniemPozostała działalność związana ze sportemDziałalność agencji pracy tymczasowejRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaPozostałe sprzątaniePozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja MR Investment osiągnęła 3 255 715 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 3 254 235 zł. Pozostałe przychody to 1480 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 3 468 583 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 214 348 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 464 484 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 255 715 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -29 904 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -214 348 zł w 2024 roku.
• -74 548 zł w 2023 roku.
• -7874 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji MR Investment wynosi 2 170 477 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 8 139 289 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 305 156 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2 170 477 zł w 2024 roku.
• 99 236 zł w 2023 roku.
• 155 147 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT MR Investment wynosi -216 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 30 210 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -215 828 zł w 2024 roku.
• -6841 zł w 2023 roku.
• -6087 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie MR Investment mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MR Investment wynosi 4,63%. To oznacza, że firma ma szansę 4,63% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,246% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 4,63% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 4,35% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MR Investment wynosi 1,07%. To oznacza, że firma ma szansę 1,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,07% w 2024 roku.
• 0,73% w 2023 roku.
• 0,76% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
MR Investment charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla MR Investment wynosi 6 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 130 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 130 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 1 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 6 tys. zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 130 tys. zł w 2024 roku.
• 26 tys. zł w 2023 roku.
• 41 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne MR Investment wyniosły 3 470 063 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów MR Investment wyniosła 1 264 348 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 1 064 348 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 200 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 264 348 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 346 181 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -81 833 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -324 147 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 1 264 348 zł w 2024 roku.
• 3 651 167 zł w 2023 roku.
• 2 971 969 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -17%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 262%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 39.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.6 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania MR Investment wyniosły 1 346 181 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 264 348 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -306 457 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 346 181 zł w 2024 roku
• 3 518 853 zł w 2023 roku
• 2 765 107 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 106% w 2024 roku
• 96% w 2023 roku
• 93% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja MR Investment wykazała przychody na poziomie 3 255 715 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja MR Investment wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 53% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 13% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 53% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 7 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 182 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 5 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−5 dni
2023
+2 mies. 21 dni
2022
+3 mies. 10 dni
2021
+7 mies. 4 dni
2020
+10 mies. 18 dni
2019
+9 mies. 23 dni
2018
−25 dni
2017
+10 mies. 17 dni
2016
+11 mies. 12 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryczek Mariusz posiada 100 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.

Reprezentacja