SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: 1) ŁĄCZNIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, 2) PROKURENT ŁĄCZNIE Z CZŁONKIEM ZARZĄDU
Organizacja Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej osiągnęła 341 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 50 zł. Pozostałe przychody to 291 zł.
Całkowite koszty wyniosły 24 245 zł.
Strata netto wyniosła 24 195 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -204 270 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 341 zł w 2025 roku. • 3178 zł w 2024 roku. • 2146 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 221 492 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -24 195 zł w 2025 roku. • -14 478 zł w 2024 roku. • -91 968 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 227 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 852 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 136 180 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 227 zł w 2025 roku. • 2119 zł w 2024 roku. • 1431 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi -24 tys. zł.
EBITDA Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi -24 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
223 826 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -24 486 zł w
2025 roku. • -17 656 zł w
2024 roku. • -94 114 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
214 600 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -24 486 zł w
2025 roku. • -17 656 zł w
2024 roku. • -94 114 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,344% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 31,5%. To oznacza, że firma ma szansę 31,5% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 2,853% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 31,5% w 2025 roku. • 27,5% w 2024 roku. • 27,4% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
20 168
zł.
Koszty operacyjne Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wyniosły
24 536
zł.
Wynagrodzenia stanowią
82%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-72 580 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 20 168 zł w 2025 roku • 1200 zł w 2024 roku • 14 400 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
82% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
15% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wyniosła 241 824 zł.
a
ktywa obrotowe to 241 824 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 241 824 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8 202 779 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -7 960 955 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -644 674 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 241 824 zł w 2025 roku. • 263 449 zł w 2024 roku. • 279 022 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła -48,972%.
Marża netto wyniosła -7,099%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6107.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -873.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wyniosły 8 202 779 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 241 824 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3,392%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -536 128 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8 202 779 zł w 2025 roku • 8 200 209 zł w 2024 roku • 8 201 304 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 395.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3392% w 2025 roku • 3113% w 2024 roku • 2939% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wykazała przychody na poziomie 341 zł.
Organizacja zarobiła -24 195 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -24 195 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Elmalgal W Upadłości Likwidacyjnej wykazała zysk netto większy niż 29% organizacji z branży "Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 8% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 29% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 8% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 21% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 124 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-124
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−3 mies. 11 dni05-04-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−6 mies. 20 dni29-03-2022
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−6 mies. 11 dni07-04-2020
2018
−2 mies. 28 dni18-04-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Cofałka Marian posiada 8000
udziałów,
które stanowią
31.3% firmy.
Największym udziałowcem od 05.01.2012 jest Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "proinstal" kontrolujący 66% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 22.06.2011 do 05.01.2012
był Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "proinstal" kontrolując 57% udziałów.
W okresie od 24.05.2011 do 22.06.2011 najwięcej udziałów posiadał Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "proinstal". Jego udziały w tym czasie wynosiły 57%.