MOWI STRZELINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS
0000324990
NIP
8393095868
REGON
220781151

Podmiot wykreślony z KRS: 06.11.2024

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
4,4 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
165 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
149 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4 mln
Info
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
DUNINOWO
Adres
, 39
Kod pocztowy
76-270
Rejestracja
2009-03-05
Rozpoczęcie działalności
2009-05-01
Kapitał zakładowy
5061000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
biuro@mowi.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO DOKONYWANIA CZYNNOŚCI PRAWNYCH UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczakówProdukcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznegoPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachPrzetwarzanie i konserwowanie ziemniakówNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczakiPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiSprzedaż hurtowa odpadów i złomuLeasing finansowyProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućcówKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryProdukcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznejProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnychProdukcja pozostałych kurków i zaworówProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieMalowanie i szklenieSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsaPozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowychSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskichObróbka mechaniczna elementów metalowychTransport drogowy towarówWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznegoSprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przyprawDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiProdukcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoProdukcja gotowej karmy dla zwierząt domowychProdukcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojówProdukcja zamków i zawiasówProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowychProdukcja urządzeń dźwigowych i chwytakówProdukcja wyrobów nożowniczych, sztućców, narzędzi i wyrobów metalowych ogólnego przeznaczeniaWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychProdukcja opakowań z metaliProdukcja elementów elektronicznychProdukcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowychSprzedaż hurtowa owoców i warzywSprzedaż hurtowa napojów alkoholowychSprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowychDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimProdukcja elektrycznych silników, prądnic, transformatorów, aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejProdukcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnychProdukcja narzędzi ręcznych mechanicznychProdukcja pojemników metalowychProdukcja złączy i śrubProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczeniaProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychProdukcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnychWytwarzanie gotowych posiłków i dańTynkowanieProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężynSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnychPozostałe formy udzielania kredytówProdukcja soków z owoców i warzywProdukcja pieców, palenisk i palników piecowychSprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiDziałalność w zakresie architekturyWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychProdukcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoProdukcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorówInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaProdukcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnychPrzetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczakówProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaWykonywanie instalacji elektrycznychPozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychProdukcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskichNaprawa i konserwacja maszynWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowychProdukcja sprzętu instalacyjnegoNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychZakładanie stolarki budowlanejTransport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkamiProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja narzędziWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Największy dostawca hodowlanego łososia na świecie|Produkcja zdrowej, smacznej i zrównoważonej żywności|Rekordowe wyniki finansowe w 2023 roku|Zatrudnienie 11 500 pracowników w 25 krajach|Lider w zakresie dobrostanu ryb i zrównoważonego rozwoju

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Mowi Strzelino osiągnęła 165 163 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 723 zł. Pozostałe przychody to 164 440 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły -148 249 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 148 972 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -4 403 051 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 165 163 zł w 2024 roku.
• 234 608 zł w 2023 roku.
• 177 662 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -61 725 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 148 972 zł w 2024 roku.
• -1 767 727 zł w 2023 roku.
• -614 684 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Mowi Strzelino wynosi 3 964 753 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 247 745 zł a 17 380 026 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 427 576 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3 964 753 zł w 2024 roku.
• 3 303 431 zł w 2023 roku.
• 4 591 262 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Mowi Strzelino wynosi -15 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Mowi Strzelino wynosi -15 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 89 755 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -15 436 zł w 2024 roku.
• -1 980 864 zł w 2023 roku.
• -398 708 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 193 503 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -15 436 zł w 2024 roku.
• -1 980 864 zł w 2023 roku.
• -398 708 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak danych o zatrudnieniu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 os. w 2023 roku.
• 0 os. w 2022 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mowi Strzelino wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 2,91% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mowi Strzelino wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,06% w 2024 roku.
• 0,19% w 2023 roku.
• 0,30% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Mowi Strzelino charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Mowi Strzelino wynosi 404 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,52 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,52 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 28 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 404 tys. zł w 2024 roku.
• 277 tys. zł w 2023 roku.
• 517 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1,52 mln zł w 2024 roku.
• 1,46 mln zł w 2023 roku.
• 2,08 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Mowi Strzelino wyniosły 16 159 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -687 614 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Mowi Strzelino wyniosła 4 345 013 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 4 345 013 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 345 013 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 4 345 007 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 171 305 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 4 345 013 zł w 2024 roku.
• 4 238 336 zł w 2023 roku.
• 8 914 237 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -2,135%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 90%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -305.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.6 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Mowi Strzelino wyniosły 6 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 345 013 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -844 226 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 6 zł w 2024 roku
• 42 302 zł w 2023 roku
• 2 950 476 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 1% w 2023 roku
• 33% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Mowi Strzelino wykazała przychody na poziomie 165 163 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 148 972 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 148 972 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -20 880 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 232 285 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Mowi Strzelino wykazała zysk netto większy niż 53% organizacji z branży "Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 18% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 1% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 35% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 18% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 88 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 165 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−5 mies. 15 dni
2023
−1 mies. 24 dni
2022
−8 dni
2021
−16 dni
2021
+28 mies. 17 dni
2020
−2 mies. 17 dni
2019
−12 dni
2018
−13 dni
2017
+9 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Mowi Poland posiada 10122 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 23.01.2020 jest Mowi Poland kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 14.01.2014 do 23.01.2020 był Mowi Poland kontrolując 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 15.07.2009 do 14.01.2014 najwięcej udziałów posiadał Milarex. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.

Reprezentacja