FARMACJA.NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000467979
NIP
7972051773
REGON
146752729

Podmiot wykreślony z KRS: 18.10.2024

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
7,8 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
5,3 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-342 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
8,5 mln
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. DOMANIEWSKA, 48
Kod pocztowy
02-672
Rejestracja
2013-07-01
Rozpoczęcie działalności
2013-07-04
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Branże
Działalność portali internetowychStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuSprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność związana z oprogramowaniemSprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiWydawanie czasopism i pozostałych periodykówPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychSprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologiiSprzedaż hurtowa perfum i kosmetykówPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachBadanie rynku i opinii publicznejDziałalność organizacji profesjonalnychSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność pozostałych agencji transportowychDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówDziałalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność agencji reklamowychDziałalność wspomagająca edukacjęPozostała działalność wydawniczaDziałalność w zakresie pozostałej telekomunikacjiSprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychDziałalność związana z tłumaczeniamiSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowychPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetDziałalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaNauka języków obcychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychDziałalność organizacji komercyjnych i pracodawcówWydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych)Działalność portali internetowychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Działalność fotograficznaSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczakiSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychWydawanie gazetPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNaprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnychWydawanie książekDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Platforma komunikacyjna dla farmaceutów i techników farmaceutycznych|Oferowanie portali, mediów społecznościowych, druku i konferencji|Zasięg ponad 40 000 użytkowników branżowych|Tworzenie strategii marketingowych i sprzedażowych|Szkolenia online dla farmaceutów

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja farmacja.net osiągnęła 5 282 969 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 5 271 924 zł. Pozostałe przychody to 11 045 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 5 613 619 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 341 695 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -71 312 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 5 282 969 zł w 2023 roku.
• 5 608 438 zł w 2022 roku.
• 5 665 040 zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -235 138 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -341 695 zł w 2023 roku.
• 1 284 179 zł w 2022 roku.
• 2 256 589 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji farmacja.net wynosi 8 496 883 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 26 532 819 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 196 704 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 8 496 883 zł w 2023 roku.
• 14 869 591 zł w 2022 roku.
• 17 833 832 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT farmacja.net wynosi -241 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA farmacja.net wynosi -278 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 259 930 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -241 198 zł w 2023 roku.
• 1 411 500 zł w 2022 roku.
• 2 486 233 zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 267 020 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -278 078 zł w 2023 roku.
• 1 414 500 zł w 2022 roku.
• 2 489 233 zł w 2021 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie farmacja.net wynosi 12 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 12 os. w 2023 roku.
• 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
• 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji farmacja.net wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,89% w 2023 roku.
• 2,89% w 2022 roku.
• 2,89% w 2021 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji farmacja.net wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,09% w 2023 roku.
• 0,03% w 2022 roku.
• 0,03% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
farmacja.net charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla farmacja.net wynosi 650 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,31 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,31 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 54 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 650 tys. zł w 2023 roku.
• 876 tys. zł w 2022 roku.
• 818 tys. zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2023 roku.
• 168 tys. zł w 2022 roku.
• 170 tys. zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2,31 mln zł w 2023 roku.
• 2,8 mln zł w 2022 roku.
• 2,35 mln zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła -2 745 407 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne farmacja.net wyniosły -5 513 123 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 50% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -627 624 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• -2 745 407 zł w 2023 roku
• 1 797 554 zł w 2022 roku
• 1 419 247 zł w 2021 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 50% w 2023 roku
• 43% w 2022 roku
• 45% w 2021 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów farmacja.net wyniosła 7 802 760 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 7 765 674 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 37 086 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 802 760 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 169 556 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 6 633 205 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 500 230 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 7 802 760 zł w 2023 roku.
• 9 472 595 zł w 2022 roku.
• 8 466 276 zł w 2021 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.2 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania farmacja.net wyniosły 1 169 556 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 802 760 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -251 227 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 169 556 zł w 2023 roku
• 1 480 708 zł w 2022 roku
• 1 758 569 zł w 2021 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 15% w 2023 roku
• 16% w 2022 roku
• 21% w 2021 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja farmacja.net wykazała przychody na poziomie 5 282 969 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -283 410 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 58 285 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -341 695 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -21% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -32 083 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 58 285 zł w 2023 roku
• 134 663 zł w 2022 roku
• 233 957 zł w 2021 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja farmacja.net wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Działalność portali internetowych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 32% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 40% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 40% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 39% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 32% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on 0.05%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 3 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 53 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
w terminie
2022
+12 mies. 6 dni
2021
+3 dni
2020
−1 dni
2019
−2 dni
2018
+1 dni
2017
+4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Iqvia Ag posiada 500 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 19.09.2023 jest Iqvia Ag kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 01.07.2013 do 19.09.2023 był Izbicki Łukasz kontrolując 95% udziałów.

Reprezentacja