NUTRICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI
KRS
0000394648
NIP
7822538338
REGON
301901960

Podmiot wykreślony z KRS: 26.04.2021

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
642 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
22 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-51 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
15 tys.
Branża główna: Działalność szpitali
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
SOSNOWIEC
Adres
WOJSKA POLSKIEGO, 8A
Kod pocztowy
41-208
Rejestracja
2011-08-30
Rozpoczęcie działalności
2011-09-22
Kapitał zakładowy
4540000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
kamilla.bok@nutrico.com.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE WICEPREZESEM ZARZĄDU ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z WICEPREZESEM ZARZĄDU, NATOMIAST W PRZYPADKU NIEPOWOŁANIA WIECEPREZESA - DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Postępowanie upadłościowe
Tak
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Działalność szpitaliObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychPraktyka lekarska ogólnaWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowanePozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówSprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biuraSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówDziałalność związana z projekcją filmówSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneNauka języków obcychOpieka dzienna nad dziećmiDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychPozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniemSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe zakwaterowanieDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychBadanie rynku i opinii publicznejDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówDziałalność pogotowia ratunkowegoWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimPozostałe drukowanieDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaDziałalność paramedycznaSprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność wspomagająca edukacjęDziałalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryPomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarskąPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowanaWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDziałalność agencji pracy tymczasowejSprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoDziałalność związana z pakowaniemProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznychProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiDrukowanie gazetWypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.Wydawanie czasopism i pozostałych periodykówPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaPomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychDziałalność klubów sportowychDziałalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychDziałalność fizjoterapeutycznaSprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiDziałalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologiiDziałalność szpitaliWydawanie gazetDziałalność obiektów sportowychDziałalność agencji reklamowychDziałalność związana z tłumaczeniamiSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPraktyka lekarska specjalistycznaPozostała działalność związana ze sportemWydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych)Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaPraktyka pielęgniarek i położnychSprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWydawanie książekPozostała działalność wydawniczaDziałalność związana z oprogramowaniem
Edukacja i szkolenia w zakresie języków obcych|Kursy stacjonarne i online dostosowane do indywidualnych potrzeb|Szkolenia dla menedżerów i programy rozwoju zawodowego|Profesjonalni nauczyciele i trenerzy|Wsparcie w osiąganiu osobistych i zawodowych celów

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Nutrico osiągnęła 22 319 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 22 319 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 73 238 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 50 919 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -753 027 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 22 319 zł w 2019 roku.
• 27 575 zł w 2019 roku.
• 513 423 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 761 262 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -50 919 zł w 2019 roku.
• -15 557 zł w 2019 roku.
• -1 452 246 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Nutrico wynosi 14 879 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 55 798 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 730 953 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 14 879 zł w 2019 roku.
• 18 383 zł w 2019 roku.
• 342 282 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Nutrico wynosi -51 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Nutrico wynosi -51 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 712 018 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -50 919 zł w 2019 roku.
• -20 489 zł w 2019 roku.
• -1 427 720 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 586 479 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -50 919 zł w 2019 roku.
• 704 zł w 2019 roku.
• -1 019 871 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak danych o zatrudnieniu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 9 os. w 2018 roku.
• 2 — 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nutrico wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 30,04% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 60,1% w 2019 roku.
• 60,1% w 2019 roku.
• 0,16% w 2018 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nutrico wynosi 70,2%. To oznacza, że firma ma szansę 70,2% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 13,10% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 70,2% w 2019 roku.
• 73,8% w 2019 roku.
• 96,9% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nutrico charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Nutrico wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2019 roku.
• 1 tys. zł w 2019 roku.
• 20 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 40 563 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Nutrico wyniosły 73 238 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 55% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -349 298 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 40 563 zł w 2019 roku
• 14 476 zł w 2019 roku
• 490 481 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 15.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 55% w 2019 roku
• 34% w 2019 roku
• 25% w 2018 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Nutrico wyniosła 642 468 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 495 367 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 147 101 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 642 468 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 778 632 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -1 136 163 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -691 692 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 642 468 zł w 2019 roku.
• 981 121 zł w 2019 roku.
• 953 756 zł w 2018 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -228%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -228%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 35 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 131 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -65.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -62.5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Nutrico wyniosły 1 778 632 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 642 468 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 277%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 181 635 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 778 632 zł w 2019 roku
• 1 838 432 zł w 2019 roku
• 1 795 510 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 103.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 277% w 2019 roku
• 187% w 2019 roku
• 188% w 2018 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Nutrico wykazała przychody na poziomie 22 319 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -50 919 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -50 919 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2018 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Nutrico wykazała zysk netto większy niż NaN% organizacji z branży "Działalność szpitali".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż NaN% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł NaN%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 39% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 15% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 92% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 149 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 16 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
−16 dni
2019
+13 mies. 15 dni
2018
+8 dni
2017
+6 mies. 20 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Venture Fundusz Inwestycyjny Zamknięty posiada 63425 udziałów, które stanowią 69.9% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wesołowski Tadeusz posiada 12402 udziałów, które stanowią 13.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Stuczyński Tomasz posiada 10130 udziałów, które stanowią 11.2% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kancelaria Prawna Brudkiewicz, Suchecka posiada 3600 udziałów, które stanowią 4.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 24.08.2017 jest Venture Fundusz Inwestycyjny Zamknięty kontrolujący 70% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 26.07.2016 do 24.08.2017 był Venture Fundusz Inwestycyjny Zamknięty kontrolując 39% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 10.07.2015 do 26.07.2016 najwięcej udziałów posiadał Drozd Łukasz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 36%.

Reprezentacja