Organizacja VAN Dorsen Talents osiągnęła 10 118 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 44 zł. Pozostałe przychody to 10 074 zł.
Całkowite koszty wyniosły 229 338 zł.
Strata netto wyniosła 229 294 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -26 169 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 118 zł w 2018 roku. • 36 287 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -257 465 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -229 294 zł w 2018 roku. • 28 171 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VAN Dorsen Talents wynosi 771 039 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 076 233 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 302 100 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 771 039 zł w 2018 roku. • 1 073 139 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VAN Dorsen Talents wynosi -239 tys. zł.
EBITDA VAN Dorsen Talents wynosi -239 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
266 552 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -239 365 zł w
2018 roku. • 27 187 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
266 552 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -239 365 zł w
2018 roku. • 27 187 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w VAN Dorsen Talents.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VAN Dorsen Talents wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 59,75% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 60,1% w 2018 roku. • 0,33% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VAN Dorsen Talents wynosi 52,7%. To oznacza, że firma ma szansę 52,7% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 47,52% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 52,7% w 2018 roku. • 5,2% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
VAN Dorsen Talents charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VAN Dorsen Talents wynosi 80 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 357 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 357 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 37 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 80 tys. zł w 2018 roku. • 116 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 357 tys. zł w 2018 roku. • 437 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne VAN Dorsen Talents wyniosły
239 409
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VAN Dorsen Talents wyniosła 2 300 119 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 300 119 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 300 119 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 281 061 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 019 058 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 719 383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 300 119 zł w 2018 roku. • 4 019 503 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -23%.
Marża operacyjna wyniosła -544,012%.
Marża netto wyniosła -2,266%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -25 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -544088 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2344 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VAN Dorsen Talents wyniosły 1 281 061 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 300 119 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 56%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 490 089 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 281 061 zł w 2018 roku • 2 771 150 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2018 roku • 69% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VAN Dorsen Talents wykazała przychody na poziomie 10 118 zł.
Organizacja zarobiła -229 294 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -229 294 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja VAN Dorsen Talents wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 57% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 16 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 29 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+16
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+29 dni13-08-2019
2017
+2 dni17-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki