ARRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000403108
NIP
6312643550
REGON
242794870

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
5,8 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
9,9 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
264 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
11 mln
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
ZABRZE
Adres
KOPALNIANA, 11
Kod pocztowy
41-807
Rejestracja
2011-11-25
Rozpoczęcie działalności
2011-11-24
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
arret@arret.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO
Branże
Produkcja konstrukcji metalowych i ich częściDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówIntroligatorstwo i podobne usługiInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność w zakresie informacji turystycznejDziałalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwaProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowychTransport rurociągami paliw gazowychNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychWykonywanie instalacji elektrycznychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowychSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychProdukcja rowerów i wózków inwalidzkichRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejPozostałe badania i analizy techniczneProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówTransport kolejowy pasażerski międzymiastowyWynajem i dzierżawa środków transportu lotniczegoPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznegoTransport rurociągowy pozostałych towarówProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściObróbka mechaniczna elementów metalowychRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychSprzedaż hurtowa metali i rud metaliDrukowanie gazetPozostałe drukowanieSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoDziałalność taksówek osobowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktówDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychTransport kolejowy towarówWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachDziałalność agencji reklamowychProdukcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostałe sprzątanieSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychZakładanie stolarki budowlanejTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiRoboty związane z budową mostów i tuneliProdukcja elektrycznego sprzętu oświetleniowegoRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychSprzedaż hurtowa odpadów i złomuSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do drukuObróbka metali i nakładanie powłok na metaleDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiRoboty związane z budową dróg i autostradProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyTransport drogowy towarówDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanejDziałalność w zakresie architekturyProdukcja motocykli
Produkcja wiat przystankowych, rowerowych i palarni|Indywidualne projekty z wysokiej jakości materiałów|Dostawy zarówno w Polsce, jak i za granicą|Rozszerzona oferta obejmująca elementy małej architektury|Usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Arret osiągnęła 9 893 683 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 9 874 427 zł. Pozostałe przychody to 19 257 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 9 610 618 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 263 808 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 422 072 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 9 893 683 zł w 2024 roku.
• 11 064 309 zł w 2023 roku.
• 10 821 465 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 667 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 263 808 zł w 2024 roku.
• 342 173 zł w 2023 roku.
• 854 632 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Arret wynosi 11 040 681 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 2 638 084 zł a 24 734 208 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 650 904 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 11 040 681 zł w 2024 roku.
• 11 936 699 zł w 2023 roku.
• 13 568 011 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Arret wynosi 354 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Arret wynosi 539 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 11 497 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 354 020 zł w 2024 roku.
• 434 496 zł w 2023 roku.
• 1 079 061 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 27 808 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 539 064 zł w 2024 roku.
• 563 164 zł w 2023 roku.
• 1 195 116 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie Arret wynosi 39 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 39 os. w 2024 roku.
• 40 os. w 2023 roku.
• 40 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Arret wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,88% w 2024 roku.
• 2,87% w 2023 roku.
• 2,87% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Arret wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,05% w 2024 roku.
• 0,05% w 2023 roku.
• 0,04% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Arret charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Arret wynosi 500 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 53 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,3 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 53 tys. zł a 1,3 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 42 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 500 tys. zł w 2024 roku.
• 499 tys. zł w 2023 roku.
• 494 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 53 tys. zł w 2024 roku.
• 65 tys. zł w 2023 roku.
• 162 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1,3 mln zł w 2024 roku.
• 1,24 mln zł w 2023 roku.
• 1,09 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 3 722 991 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Arret wyniosły 9 520 406 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 39% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 352 606 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 3 722 991 zł w 2024 roku
• 3 148 991 zł w 2023 roku
• 2 748 229 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 39% w 2024 roku
• 30% w 2023 roku
• 28% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Arret wyniosła 5 795 243 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 4 987 963 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 807 280 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 795 243 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 275 698 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 4 519 545 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 334 915 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 5 795 243 zł w 2024 roku.
• 5 907 269 zł w 2023 roku.
• 5 802 425 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 4%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Arret wyniosły 1 275 698 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 795 243 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -63 560 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 275 698 zł w 2024 roku
• 1 651 533 zł w 2023 roku
• 1 888 861 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 22% w 2024 roku
• 28% w 2023 roku
• 33% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Arret wykazała przychody na poziomie 9 893 683 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 350 585 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 86 777 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 263 808 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 25% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6068 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 86 777 zł w 2024 roku
• 97 054 zł w 2023 roku
• 215 159 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Arret wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Produkcja konstrukcji metalowych i ich części".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 28% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 47% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 28% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0.02%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 25 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 3 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−3 dni
2023
−4 dni
2022
−17 dni
2021
−4 dni
2020
−1 dni
2019
−3 dni
2018
−3 mies. 16 dni
2017
−1 mies. 29 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marszałkowski Mariusz posiada 25 udziałów, które stanowią 50.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Stelmach Zenon posiada 25 udziałów, które stanowią 50.0% firmy.

Reprezentacja