TGI 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS
0000455818
NIP
5732843864
REGON
243111145

Podmiot wykreślony z KRS: 27.10.2022

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
5 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
0
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-9 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4 tys.
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
CZĘSTOCHOWA
Adres
UL. WARSZAWSKA, 319
Kod pocztowy
42-209
Rejestracja
2013-03-25
Rozpoczęcie działalności
2012-12-01
Kapitał zakładowy
699000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W CZĘSTOCHOWIE, XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Branże
Demontaż wyrobów zużytychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneBadania i analizy związane z jakością żywnościWytwarzanie paliw gazowychHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaDemontaż wyrobów zużytychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówPozostała usługowa działalność gastronomicznaSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaProdukcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychMalowanie i szkleniePrzesyłanie energii elektrycznejPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychProdukcja kabli światłowodowychRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetZbieranie odpadów innych niż niebezpieczneZbieranie odpadów niebezpiecznychPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiSprzedaż hurtowa metali i rud metaliProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnychSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychSprzedaż hurtowa odpadów i złomuDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiPozostałe badania i analizy techniczneHandel paliwami gazowymi w systemie sieciowymRoboty związane z budową mostów i tuneliPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychPozostałe zakwaterowanieSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoDziałalność związana z oprogramowaniemProdukcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnychDziałalność w zakresie pozostałej telekomunikacjiProdukcja elementów elektronicznychProdukcja baterii i akumulatorówProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoTynkowanieRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaWytwarzanie energii elektrycznejDystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejDziałalność agencji informacyjnychRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychPola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotoweRuchome placówki gastronomiczneDziałalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnejPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaDystrybucja energii elektrycznejRoboty związane z budową dróg i autostradSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja elektronicznych obwodów drukowanychHandel energią elektrycznąPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychProdukcja sprzętu instalacyjnegoPrzygotowywanie i podawanie napojówProdukcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorówSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówNaprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnegoOdzysk surowców z materiałów segregowanychSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność portali internetowychSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneProdukcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabliWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychWykonywanie instalacji elektrycznychZakładanie stolarki budowlanejPrzygotowanie terenu pod budowęSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja TGI 4 osiągnęła 0 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 9411 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 9411 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -159 065 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 0 zł w 2021 roku.
• 40 974 zł w 2020 roku.
• 395 894 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1890 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -9411 zł w 2021 roku.
• -341 996 zł w 2020 roku.
• -153 003 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji TGI 4 wynosi 3938 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 21 005 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 105 059 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3938 zł w 2021 roku.
• 38 313 zł w 2020 roku.
• 263 929 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA


Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie TGI 4 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
• 2 — 10 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TGI 4 wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 4,35% w 2021 roku.
• 2,91% w 2020 roku.
• 2,91% w 2019 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TGI 4 wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,047% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,02% w 2021 roku.
• 0,17% w 2020 roku.
• 0,57% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
TGI 4 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla TGI 4 wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 0 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2 tys. zł w 2021 roku.
• 5 tys. zł w 2020 roku.
• 16 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne TGI 4 wyniosły 9197 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -48 430 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2021 roku
• 92 381 zł w 2020 roku
• 164 401 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 7.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2021 roku
• 24% w 2020 roku
• 30% w 2019 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów TGI 4 wyniosła 5251 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 5251 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5251 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 5251 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -94 250 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 5251 zł w 2021 roku.
• 18 722 zł w 2020 roku.
• 265 038 zł w 2019 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -179%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -179%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -44.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -45.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5251 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -113 647 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 0 zł w 2021 roku
• 4060 zł w 2020 roku
• 501 380 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 29.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2021 roku
• 22% w 2020 roku
• 189% w 2019 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja TGI 4 wykazała przychody na poziomie 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -9411 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -9411 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja TGI 4 wykazała zysk netto większy niż 15% organizacji z branży "Demontaż wyrobów zużytych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 1% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 4% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 15% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 23% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 57 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 138 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
−4 mies. 18 dni
2020
−1 dni
2019
−17 dni
2018
−3 mies.
2017
−1 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kędzior Edyta posiada 3830 udziałów, które stanowią 54.8% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kędzior Tomasz posiada 2630 udziałów, które stanowią 37.6% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Gajda Dariusz posiada 265 udziałów, które stanowią 3.8% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Tomczyk Robert posiada 265 udziałów, które stanowią 3.8% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 23.04.2021 jest Kędzior Edyta kontrolujący 55% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 09.03.2017 do 23.04.2021 była Kędzior Edyta kontrolująca 50% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 25.10.2016 do 09.03.2017 najwięcej udziałów posiadała Kędzior Edyta. Jej udziały w tym czasie wynosiły 75%.

Reprezentacja