SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ "BAAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM WEDŁUG ZASAD JEJ REPREZENTACJI WYNIKAJĄCYCH Z JEJ UMOWY SPÓŁKI
Organizacja Baas I Wspólnicy osiągnęła 13 715 915 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 712 499 zł. Pozostałe przychody to 3416 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 241 630 zł.
Zysk netto wyniósł 1 470 870 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 7 168 198 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 13 715 915 zł w 2018 roku. • 6 547 717 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 563 478 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 470 870 zł w 2018 roku. • -92 608 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Baas I Wspólnicy wynosi 20 283 449 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5 256 026 zł a 34 289 788 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 11 765 430 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 283 449 zł w 2018 roku. • 8 518 019 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Baas I Wspólnicy wynosi 1,47 mln zł.
EBITDA Baas I Wspólnicy wynosi 1,5 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 560 782 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 467 477 zł w
2018 roku. • -93 306 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 570 723 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 504 638 zł w
2018 roku. • -66 085 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Baas I Wspólnicy mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Baas I Wspólnicy wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2018 roku. • 2,88% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Baas I Wspólnicy wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,550% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2018 roku. • 0,57% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Baas I Wspólnicy charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Baas I Wspólnicy wynosi 703 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 220 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,4 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 220 tys. zł a 1,4 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 314 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 703 tys. zł w 2018 roku. • 388 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 220 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,4 mln zł w 2018 roku. • 1,11 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2980
zł.
Koszty operacyjne Baas I Wspólnicy wyniosły
12 245 023
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-10 730 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2980 zł w 2018 roku • 13 710 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Baas I Wspólnicy wyniosła 7 142 109 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 960 326 zł.
a
ktywa trwałe to 3 181 783 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 142 109 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 134 074 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7 008 035 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -4 232 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7 142 109 zł w 2018 roku. • 11 374 821 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21%.
Marża operacyjna wyniosła 11%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Baas I Wspólnicy wyniosły 134 074 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 142 109 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -5 703 582 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 134 074 zł w 2018 roku • 5 837 656 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 49 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2018 roku • 51% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Baas I Wspólnicy wykazała przychody na poziomie 13 715 915 zł.
Organizacja zarobiła 1 470 870 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 470 870 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Baas I Wspólnicy wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 88% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2018 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 4 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 3 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-4
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki