RB LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS
0000217376
NIP
5262789422
REGON
015806941

Podmiot wykreślony z KRS: 13.02.2024

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
11,8 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
2,4 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
1,8 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
11,3 mln
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. JAKUBOWSKA, 10
Kod pocztowy
03-902
Rejestracja
2004-09-17
Rozpoczęcie działalności
2004-09-08
Kapitał zakładowy
2655400,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK - SAMODZIELNIE (JEDNOOSOBOWO)
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Branże
Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDziałalność pozostałych agencji transportowychPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychPozostałe formy udzielania kredytówDziałalność w zakresie informacji turystycznejSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwDZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEMWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓWSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaTransport wodny śródlądowy towarówPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiSprzedaż hurtowa realizowana na zlecenieRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneHANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCHSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENIWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniTransport lotniczy pasażerskiDziałalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowychMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychHANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówReasekuracjaDziałalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznychDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostałe pośrednictwo pieniężneTransport drogowy towarówTransport morski i przybrzeżny pasażerskiDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowyZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiPrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostałe sprzątanieDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiTransport morski i przybrzeżny towarówPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność pośredników turystycznychPozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychDziałalność agentów turystycznychDziałalność holdingów finansowychDziałalność związana z tłumaczeniamiWYNAJEM I DZIERŻAWAWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż hurtowa perfum i kosmetykówTransport kolejowy towarówDziałalność agencji reklamowychDziałalność organizatorów turystykiSprzedaż hurtowa mebli biurowychDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychWykonywanie instalacji elektrycznychSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowegoPrzeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowychFINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCHBadanie rynku i opinii publicznejRoboty związane z budową dróg i autostradSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowegoSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekTransport wodny śródlądowy pasażerski

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja RB Logistic osiągnęła 2 365 200 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 1 200 680 zł. Pozostałe przychody to 1 164 520 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły -590 109 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 1 790 789 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -2 511 782 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 2 365 200 zł w 2022 roku.
• 1 553 013 zł w 2021 roku.
• 453 181 zł w 2020 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -11 035 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 1 790 789 zł w 2022 roku.
• 1 153 272 zł w 2021 roku.
• 279 466 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji RB Logistic wynosi 11 323 781 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 2 583 824 zł a 25 071 049 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 112 538 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 11 323 781 zł w 2022 roku.
• 6 889 161 zł w 2021 roku.
• 1 795 761 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT RB Logistic wynosi 1,06 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 1 378 091 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 1 064 690 zł w 2022 roku.
• 817 360 zł w 2021 roku.
• -22 205 zł w 2020 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie RB Logistic mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
• 0 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RB Logistic wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,89% w 2022 roku.
• 2,89% w 2021 roku.
• 2,89% w 2020 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RB Logistic wynosi 0,33%. To oznacza, że firma ma szansę 0,33% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,33% w 2022 roku.
• 0,37% w 2021 roku.
• 0,30% w 2020 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
RB Logistic charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla RB Logistic wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 689 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 689 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 203 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2022 roku.
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2022 roku.
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 689 tys. zł w 2022 roku.
• 331 tys. zł w 2021 roku.
• 100 tys. zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 96 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne RB Logistic wyniosły 135 991 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 71% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 19 200 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 96 000 zł w 2022 roku
• 2000 zł w 2021 roku
• 12 000 zł w 2020 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 14.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 71% w 2022 roku
• 1% w 2021 roku
• 52% w 2020 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów RB Logistic wyniosła 11 806 696 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 1 943 493 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 9 863 203 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 806 696 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8 361 597 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 3 445 099 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -3 083 857 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 11 806 696 zł w 2022 roku.
• 10 224 972 zł w 2021 roku.
• 10 208 150 zł w 2020 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 52%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 89%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 76%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.8 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania RB Logistic wyniosły 8 361 597 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 806 696 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 225 354 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 8 361 597 zł w 2022 roku
• 8 570 663 zł w 2021 roku
• 9 707 112 zł w 2020 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 71% w 2022 roku
• 84% w 2021 roku
• 95% w 2020 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja RB Logistic wykazała przychody na poziomie 2 365 200 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja RB Logistic wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 77% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 88% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 77% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 3 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 9 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 4 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
−4 dni
2021
+3 dni
2020
−3 mies. 2 dni
2019
−1 mies. 28 dni
2018
+3 mies. 3 dni
2017
+1 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rejmer Ryszard posiada 1350 udziałów, które stanowią 86.4% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 29.01.2020 jest Rejmer Ryszard kontrolujący 86% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 05.04.2016 do 29.01.2020 był Rejmer Ryszard kontrolując 86% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 17.12.2009 do 05.04.2016 najwięcej udziałów posiadał Rejmer Ryszard. Jego udziały w tym czasie wynosiły 85%.

Reprezentacja