Organizacja Alliance Silesia II osiągnęła 3 440 618 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 678 513 zł. Pozostałe przychody to 762 105 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 614 396 zł.
Zysk netto wyniósł 1 064 118 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -36 910 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 440 618 zł w 2025 roku. • 2 551 047 zł w 2024 roku. • 3 807 609 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -72 167 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 064 118 zł w 2025 roku. • -41 959 zł w 2024 roku. • 1 324 501 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Alliance Silesia II wynosi 6 647 754 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
97 539 zł a 14 897 645 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 301 082 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 647 754 zł w 2025 roku. • 1 700 698 zł w 2024 roku. • 7 836 411 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Alliance Silesia II wynosi 905 tys. zł.
EBITDA Alliance Silesia II wynosi 1,29 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
34 871 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 904 730 zł w
2025 roku. • 857 242 zł w
2024 roku. • 939 325 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
23 614 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 293 682 zł w
2025 roku. • 1 246 194 zł w
2024 roku. • 1 328 276 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Alliance Silesia II.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Alliance Silesia II wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Alliance Silesia II wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,146% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2025 roku. • 0,62% w 2024 roku. • 0,60% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Alliance Silesia II charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Alliance Silesia II wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 213 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 213 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 213 tys. zł w 2025 roku. • 129 tys. zł w 2024 roku. • 265 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Alliance Silesia II wyniosły
1 773 783
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Alliance Silesia II wyniosła 12 099 013 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 063 557 zł.
a
ktywa trwałe to 11 035 457 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 099 013 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 968 961 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 130 052 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -402 656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 099 013 zł w 2025 roku. • 12 456 373 zł w 2024 roku. • 12 747 945 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 818%.
Marża operacyjna wyniosła 34%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 120.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Alliance Silesia II wyniosły 11 968 961 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 099 013 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -561 147 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 968 961 zł w 2025 roku • 13 390 438 zł w 2024 roku • 13 640 052 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 99% w 2025 roku • 107% w 2024 roku • 107% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Alliance Silesia II wykazała przychody na poziomie 3 440 618 zł.
Organizacja zarobiła 1 139 473 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 75 355 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 064 118 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 9419 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 75 355 zł w 2025 roku • 47 105 zł w 2024 roku • 38 180 zł w 2023 roku
Organizacja Alliance Silesia II wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 72 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-72
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−24 dni21-06-2024
2022
−19 dni26-06-2023
2021
−3 mies. 18 dni29-06-2022
2020
−3 mies. 24 dni23-06-2021
2019
−4 mies.17-06-2020
2018
−19 dni26-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Silesia Properties Company, Llc posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Silesia Finance Company, Llc posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.