GOŚCINIEC POD MAJERZEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000373225
NIP
6342771962
REGON
241813535

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
2,4 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
205 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-143 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
137 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
NIEDZICA
Adres
UL. 3 MAJA, 12
Kod pocztowy
34-441
Rejestracja
2010-12-14
Rozpoczęcie działalności
2010-12-14
Kapitał zakładowy
500000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Branże
Hotele i podobne obiekty zakwaterowaniaPRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCHPrzygotowanie terenu pod budowęTransport drogowy towarówREKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejWytwarzanie gotowych posiłków i dańZakładanie stolarki budowlanejSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychDziałalność taksówek osobowychSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychPozostała usługowa działalność gastronomicznaDziałalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwaWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDziałalność obiektów sportowychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnychPola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotoweOdzysk surowców z materiałów segregowanychMalowanie i szklenieWydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupkówSprzedaż hurtowa napojów alkoholowychDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówTynkowanieDziałalność w zakresie informacji turystycznejPozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniemPozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaWydobywanie torfuPozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowaneDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetPozostała działalność związana ze sportemWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiuDrukowanie i działalność usługowa związana z poligrafiąDZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI, POŚREDNIKÓW I AGENTÓW TURYSTYCZNYCH ORAZ POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE REZERWACJI I DZIAŁALNOŚCI Z NIĄ ZWIĄZANEPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNEZAKWATEROWANIEDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJDziałalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychSprzedaż hurtowa odpadów i złomuRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEMDZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZADZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCIWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyPozostałe zakwaterowanieDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejPRODUKCJA NAPOJÓWSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoOpieka dzienna nad dziećmiDziałalność usługowa wspomagająca produkcję roślinnąWydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinuPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiuSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowychDziałalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznychDemontaż wyrobów zużytychRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneRuchome placówki gastronomicznePrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówPozyskiwanie drewnaDziałalność usługowa związana z leśnictwemDZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA ZWIĄZANA Z KULTURĄ I ROZRYWKĄZbieranie odpadów innych niż niebezpieczneWYNAJEM I DZIERŻAWADziałalność agentów turystycznychPlacówki wychowania przedszkolnegoPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWAPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychPrzygotowywanie i podawanie napojówWynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENIROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓWSprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowychDziałalność pośredników turystycznychPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO, PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH, NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCHDziałalność agencji pracy tymczasowejTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność fizjoterapeutycznaProdukcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowyDziałalność organizatorów turystykiProdukcja lodówHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychDZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA, ROZRYWKOWA I REKREACYJNAPrzetwórstwo mleka i wyrób serówSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozaszkolne formy edukacji artystycznejPozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Gościniec POD Majerzem osiągnęła 204 926 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 204 926 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 348 102 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 143 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1039 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 204 926 zł w 2024 roku.
• 250 843 zł w 2023 roku.
• 236 540 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5579 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -143 176 zł w 2024 roku.
• -103 917 zł w 2023 roku.
• -159 404 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Gościniec POD Majerzem wynosi 136 618 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 512 316 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 693 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 136 618 zł w 2024 roku.
• 167 229 zł w 2023 roku.
• 157 694 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA


Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Gościniec POD Majerzem mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 1 os. w 2023 roku.
• 1 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gościniec POD Majerzem wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,90% w 2024 roku.
• 2,90% w 2023 roku.
• 2,90% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gościniec POD Majerzem wynosi 2,02%. To oznacza, że firma ma szansę 2,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,087% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 2,02% w 2024 roku.
• 2,95% w 2023 roku.
• 2,74% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Gościniec POD Majerzem charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Gościniec POD Majerzem wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2024 roku.
• 10 tys. zł w 2023 roku.
• 9 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 61 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Gościniec POD Majerzem wyniosły 281 536 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 22% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 5393 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 61 748 zł w 2024 roku
• 51 252 zł w 2023 roku
• 79 793 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 22% w 2024 roku
• 15% w 2023 roku
• 24% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Gościniec POD Majerzem wyniosła 2 371 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 90 159 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 2 281 790 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 371 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -1 616 359 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 988 307 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -49 651 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 2 371 948 zł w 2024 roku.
• 2 445 478 zł w 2023 roku.
• 2 507 037 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -37%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -70%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Gościniec POD Majerzem wyniosły 3 988 307 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 371 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 168%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 90 962 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 3 988 307 zł w 2024 roku
• 3 918 660 zł w 2023 roku
• 3 876 303 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 168% w 2024 roku
• 160% w 2023 roku
• 155% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Gościniec POD Majerzem wykazała przychody na poziomie 204 926 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -143 176 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -143 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Gościniec POD Majerzem wykazała zysk netto większy niż 18% organizacji z branży "Hotele i podobne obiekty zakwaterowania".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 54% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 13% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 18% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 54% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−1 dni
2023
−6 dni
2022
−5 dni
2021
+3 dni
2020
+12 mies. 8 dni
2019
+2 dni
2018
−4 dni
2017
−9 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zalitacz Piotr posiada 1000 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 13.11.2014 jest Zalitacz Piotr kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.03.2012 do 13.11.2014:
Friedrich Dariusz (50% udziałów)
Zalitacz Piotr (50% udziałów)
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.12.2010 do 15.03.2012:
Friedrich Dariusz (50% udziałów)
Zalitacz Piotr (50% udziałów)

Reprezentacja