Organizacja Produkcyjno- Instal-Row osiągnęła 1353 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1353 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 61 602 zł.
Strata netto wyniosła 60 249 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -159 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1353 zł w 2025 roku. • 22 000 zł w 2024 roku. • 44 672 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 48 317 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -60 249 zł w 2025 roku. • 12 069 zł w 2024 roku. • -15 709 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno- Instal-Row wynosi 902 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3383 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 106 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 902 zł w 2025 roku. • 62 942 zł w 2024 roku. • 29 782 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno- Instal-Row wynosi -60 tys. zł.
EBITDA Produkcyjno- Instal-Row wynosi -60 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
47 251 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -60 239 zł w
2025 roku. • 12 069 zł w
2024 roku. • -15 709 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
47 075 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -60 239 zł w
2025 roku. • 12 069 zł w
2024 roku. • -15 709 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Produkcyjno- Instal-Row.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno- Instal-Row wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,364% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno- Instal-Row wynosi 13,5%. To oznacza, że firma ma szansę 13,5% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 7,44% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 13,5% w 2025 roku. • 7,2% w 2024 roku. • 9,1% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno- Instal-Row charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno- Instal-Row wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1176
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno- Instal-Row wyniosły
61 593
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-3775 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1176 zł w 2025 roku • 4920 zł w 2024 roku • 14 192 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
50% w 2024 roku •
24% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno- Instal-Row wyniosła 220 365 zł.
a
ktywa obrotowe to 151 180 zł.
a
ktywa trwałe to 69 185 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 220 365 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 633 554 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 413 189 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -25 350 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 220 365 zł w 2025 roku. • 227 463 zł w 2024 roku. • 247 368 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -27%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła -4,451%.
Marża netto wyniosła -4,452%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1533.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1573.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno- Instal-Row wyniosły 1 633 554 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 220 365 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 741%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 633 554 zł w 2025 roku • 1 580 403 zł w 2024 roku • 1 580 516 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 51.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 741% w 2025 roku • 695% w 2024 roku • 639% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno- Instal-Row wykazała przychody na poziomie 1353 zł.
Organizacja zarobiła -60 249 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -60 249 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Produkcyjno- Instal-Row wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 12% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 12% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 33% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 9 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 116 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-116
dni względem terminu
9
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
+3 mies. 13 dni26-10-2023
2021
−6 mies. 27 dni22-03-2022
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−7 mies. 6 dni13-03-2020
2018
−4 mies. 1 dni16-03-2019
2018
−4 mies.08-05-2018
2017
−2 mies. 8 dni08-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szweda Daniel posiada 35
udziałów,
które stanowią
32.4% firmy.
Szweda Beniamin posiada 23
udziałów,
które stanowią
21.3% firmy.
Pniok Piotr posiada 14
udziałów,
które stanowią
13.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.05.2017 jest Szweda Daniel kontrolujący 32% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.07.2008 do 12.05.2017
był Musiolik Łucjan kontrolując 26% udziałów.
W okresie od 31.05.2007 do 28.07.2008 najwięcej udziałów posiadał Musiolik Łucjan. Jego udziały w tym czasie wynosiły 26%.