Organizacja Ilmar osiągnęła 800 611 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 800 131 zł. Pozostałe przychody to 480 zł.
Całkowite koszty wyniosły 799 115 zł.
Zysk netto wyniósł 1016 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 24 935 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 800 611 zł w 2025 roku. • 1 059 224 zł w 2024 roku. • 970 540 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 429 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1016 zł w 2025 roku. • 251 780 zł w 2024 roku. • 229 537 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ilmar wynosi 938 553 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
10 159 zł a 2 137 327 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 38 963 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 938 553 zł w 2025 roku. • 2 113 255 zł w 2024 roku. • 1 851 325 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ilmar wynosi 1 tys. zł.
EBITDA Ilmar wynosi 86 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
532 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1476 zł w
2025 roku. • 276 428 zł w
2024 roku. • 251 569 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
4228 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 85 523 zł w
2025 roku. • 281 661 zł w
2024 roku. • 252 702 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Ilmar wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ilmar wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ilmar wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ilmar charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ilmar wynosi 51 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 142 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 142 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 59 tys. zł w 2024 roku. • 60 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 32 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 142 tys. zł w 2025 roku. • 107 tys. zł w 2024 roku. • 133 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
264 751
zł.
Koszty operacyjne Ilmar wyniosły
798 654
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-2298 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 264 751 zł w 2025 roku • 300 348 zł w 2024 roku • 245 785 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2025 roku •
38% w 2024 roku •
34% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ilmar wyniosła 560 491 zł.
a
ktywa obrotowe to 432 571 zł.
a
ktywa trwałe to 127 920 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 560 491 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 160 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 534 332 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 30 121 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 560 491 zł w 2025 roku. • 545 790 zł w 2024 roku. • 399 542 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ilmar wyniosły 26 160 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 560 491 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1013 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 160 zł w 2025 roku • 12 474 zł w 2024 roku • 18 006 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2025 roku • 2% w 2024 roku • 5% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ilmar wykazała przychody na poziomie 800 611 zł.
Organizacja zarobiła 1905 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 889 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1016 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 47% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 111 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 889 zł w 2025 roku • 25 955 zł w 2024 roku • 22 466 zł w 2023 roku
Organizacja Ilmar wykazała zysk netto większy niż 40% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 45% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 40% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 21% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 45% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 128 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-128
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−1 mies. 17 dni29-05-2025
2023
−1 mies. 17 dni29-05-2024
2022
−2 mies. 22 dni24-04-2023
2021
−8 mies. 15 dni02-02-2022
2020
−6 mies. 20 dni29-03-2021
2019
−6 mies. 29 dni20-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
−3 mies. 28 dni19-03-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bukowska Ilona posiada 100
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Bukowski Mariusz posiada 100
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.