BONIFRATERSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000343429
NIP
6961856662
REGON
301277131

Podmiot wykreślony z KRS: 01.07.2022

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
18,3 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
34,9 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
3,5 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
46,6 mln
Branża główna: Działalność szpitali
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
UL. GEN. ROMUALDA TRAUGUTTA, 57/59
Kod pocztowy
50-417
Rejestracja
2009-12-02
Rozpoczęcie działalności
2010-01-01
Kapitał zakładowy
6323900,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
sekretariat@bczwroc.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU GDY ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU SPÓŁKI ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, Z ZASTRZEŻENIEM UST. 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI KTÓRYCH TREŚĆ DOT. ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ LUB NABYWANIA PRAW DO KWOTY 10.000 ZŁ /DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH/ UPOWAŻNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU. JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU.
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Działalność szpitaliSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaDziałalność szpitaliPomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachDziałalność organizacji religijnychFryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczneDziałalność portali internetowychWydawanie gazetWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoPozostała działalność wydawniczaPraktyka lekarska specjalistycznaHandel energią elektrycznąPrzetwórstwo herbaty i kawyPozostałe zakwaterowanieWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputerySprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówPozaszkolne formy edukacji artystycznejPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćPozostała usługowa działalność gastronomicznaSprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiTransport drogowy towarówWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychPozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniemDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneWydawanie czasopism i pozostałych periodykówDziałalność związana z projekcją filmówPomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarskąPozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność bibliotekWydawanie książekWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biuraSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wspomagająca edukacjęPraktyka lekarska ogólnaPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieOpieka dzienna nad dziećmiSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyDziałalność fizjoterapeutycznaBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychDziałalność pogotowia ratunkowegoDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychPraktyka lekarska dentystycznaDziałalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrodyTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiHotele i podobne obiekty zakwaterowaniaPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaPraktyka pielęgniarek i położnychSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychPlacówki wychowania przedszkolnegoSprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznychSprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność taksówek osobowychDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność związana z pakowaniemWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoDziałalność paramedycznaDziałalność organizacji profesjonalnych
Świadczenie usług medycznych w szpitalach i przychodniach|Prowadzenie aptek i sklepów zielarsko-medycznych|Działalność w zakresie hospicjów i ośrodków wsparcia|Inicjatywy wspierające osoby z niepełnosprawnościami, takie jak Warsztaty Terapii Zajęciowej|Angażowanie się w inkluzję społeczną i pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Bonifraterskie Centrum Zdrowia osiągnęła 34 857 600 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 34 855 836 zł. Pozostałe przychody to 1765 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 31 405 945 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 3 449 891 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 197 538 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 34 857 600 zł w 2020 roku.
• 27 005 621 zł w 2019 roku.
• 19 571 395 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 780 235 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 3 449 891 zł w 2020 roku.
• 1 893 828 zł w 2019 roku.
• 1 372 038 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 46 555 053 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 9 517 090 zł a 87 144 001 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 9 010 820 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 46 555 053 zł w 2020 roku.
• 32 608 480 zł w 2019 roku.
• 23 919 800 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 3,53 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 4,09 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 734 026 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 3 528 581 zł w 2020 roku.
• 2 004 013 zł w 2019 roku.
• 1 492 034 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 785 639 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 4 094 726 zł w 2020 roku.
• 2 626 094 zł w 2019 roku.
• 1 924 997 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 148 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 148 os. w 2020 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2019 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 2,79%. To oznacza, że firma ma szansę 2,79% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,79% w 2020 roku.
• 2,82% w 2019 roku.
• 2,84% w 2018 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,02% w 2020 roku.
• 0,03% w 2019 roku.
• 0,05% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bonifraterskie Centrum Zdrowia charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Bonifraterskie Centrum Zdrowia wynosi 1,22 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 529 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,54 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 529 tys. zł a 2,54 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 327 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 1,22 mln zł w 2020 roku.
• 777 tys. zł w 2019 roku.
• 448 tys. zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 529 tys. zł w 2020 roku.
• 221 tys. zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2,54 mln zł w 2020 roku.
• 1,87 mln zł w 2019 roku.
• 1,44 mln zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 15 618 719 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Bonifraterskie Centrum Zdrowia wyniosły 31 327 255 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 50% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 2 630 867 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 15 618 719 zł w 2020 roku
• 12 184 796 zł w 2019 roku
• 9 096 937 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 50% w 2020 roku
• 49% w 2019 roku
• 50% w 2018 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Bonifraterskie Centrum Zdrowia wyniosła 18 312 140 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 8 881 475 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 9 430 666 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 312 140 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 622 687 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 12 689 453 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 440 385 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 18 312 140 zł w 2020 roku.
• 15 035 221 zł w 2019 roku.
• 12 021 076 zł w 2018 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 10%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 10%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Bonifraterskie Centrum Zdrowia wyniosły 5 622 687 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 312 140 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 96 132 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 5 622 687 zł w 2020 roku
• 5 662 658 zł w 2019 roku
• 4 842 342 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 31% w 2020 roku
• 38% w 2019 roku
• 40% w 2018 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Bonifraterskie Centrum Zdrowia wykazała przychody na poziomie 34 857 600 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 3 466 639 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 16 748 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 449 891 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2227 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 16 748 zł w 2020 roku
• 15 756 zł w 2019 roku
• 8397 zł w 2018 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Bonifraterskie Centrum Zdrowia wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Działalność szpitali".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 58% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 85% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 58% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 wynosił on 0.05%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 87 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 106 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
−3 mies. 16 dni
2019
−3 mies. 24 dni
2018
−1 mies. 9 dni
2017
−3 mies.
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego P.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny posiada 126478 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 11.10.2021 jest Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego P.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 16.07.2020 do 11.10.2021 był Dom Zakonny Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa W Piaskach (konwentu Bonifratrów W Piaskach) kontrolując 80% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 27.11.2018 do 16.07.2020 najwięcej udziałów posiadał Dom Zakonny Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa W Piaskach (konwentu Bonifratrów W Piaskach). Jego udziały w tym czasie wynosiły 80%.

Reprezentacja


Podobne organizacje do BONIFRATERSKIE CENTRUM ZDROWIA

OrganizacjaNumer KRS
1
0000000437
2
0000000499
3
0000000627
4
0000001836
5
0000002249
6
0000002529
7
0000002869
8
0000002999
9
0000003698
10
0000003715
11
0000003870
12
0000003923
13
0000004080
14
0000004213
15
0000004756
16
0000005551
17
0000006495
18
0000007218
19
0000007549
20
0000008514
21
0000011220
22
0000011456
23
0000011647
24
0000012233
25
0000013294
26
0000013714
27
0000014181
28
0000014366
29
0000015873
30
0000016751