Organizacja Systemy Hvac osiągnęła 322 322 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 322 168 zł. Pozostałe przychody to 154 zł.
Całkowite koszty wyniosły 401 534 zł.
Strata netto wyniosła 79 212 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
89 938 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 322 322 zł w 2021 roku. • 447 733 zł w 2020 roku. • 502 198 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
58 436 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -79 212 zł w 2021 roku. • 159 051 zł w 2020 roku. • 37 660 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Systemy Hvac wynosi 267 223 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
94 352 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 267 223 zł w
2021 roku. • 982 673 zł w
2020 roku. • 455 927 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Systemy Hvac wynosi -79 tys. zł.
EBITDA Systemy Hvac wynosi -79 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
61 334 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -78 716 zł w
2021 roku. • 163 889 zł w
2020 roku. • 43 952 zł w
2019 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
69 563 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -78 716 zł w
2021 roku. • 180 347 zł w
2020 roku. • 60 410 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Systemy Hvac mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń
dotyczących organizacji Systemy Hvac.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 14 listopada 2022 (MSiG nr 219/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
10 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1174206. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/455823/22/129]
MSiG 219/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.10.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 692554. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/413983/22/517]
MSiG 166/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 692553. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/413983/22/116]
MSiG 166/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.08.2022 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 692552. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/413983/22/913]
MSiG 166/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 692551. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/413983/22/512]
MSiG 166/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.08.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 180382. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/102510/19/401]
MSiG 68/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.03.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 180381. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/102473/19/904]
MSiG 68/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.03.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 359160. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[RDF/210546/18/367]
MSiG 173/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 416721. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502968. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 24.03.2014.
[WA.XII NS-REJ.KRS/46761/17/510]
MSiG 222/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016
Poz. 133216. SYSTEMY HVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000502968. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.03.2014.
[WA.XII NS-REJ.KRS/25337/16/461]
MSiG 102/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.05.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.04.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Systemy Hvac nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Systemy Hvac wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,390% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2021 roku. • 1,67% w 2020 roku. • 1,53% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Systemy Hvac charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Systemy Hvac wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 25 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 25 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
392 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2021 roku. • 29 tys. zł w 2020 roku. • 7 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 25 tys. zł w 2021 roku. • 52 tys. zł w 2020 roku. • 20 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5650
zł.
Koszty operacyjne Systemy Hvac wyniosły
400 884
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
4473 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5650 zł w 2021 roku • 30 000 zł w 2020 roku • 23 542 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1,8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1,4% w 2021 roku •
10,6% w 2020 roku •
8,6% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Systemy Hvac wyniosła 118 725 zł.
a
ktywa trwałe to 10 753 zł.
a
ktywa obrotowe to 107 972 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 118 725 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 81 285 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 37 440 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1961 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 39 920 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 118 725 zł sumy bilansowej i 81 285 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 302 883 zł sumy bilansowej i 160 496 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 114 802 zł sumy bilansowej i 1445 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -97,45%.
Marża operacyjna wyniosła -24,43%.
Marża netto wyniosła -24,58%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
50 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1351,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Systemy Hvac wyniosły 37 440 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 118 725 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 37 958 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 37 440 zł w 2021 roku • 142 386 zł w 2020 roku • 113 357 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
33,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2021 roku • 47% w 2020 roku • 99% w 2019 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Systemy Hvac wynosi 2,88 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,68 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 2,25, czyli same środki pieniężne pokrywają 225% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 84 tys. zł należności i inne: 16 tys. zł zapasy do sprzedania: 8 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,88 zł, z czego 2,25 zł w gotówce.
2,88
płynność bieżąca
2,68
płynność szybka
2,25
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 1,06 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,88 w 2021 roku • 2,05 w 2020 roku • 0,77 w 2019 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Systemy Hvac wynosi 6 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 34 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -28 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 9 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 5327 zł, z czego 5327 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-28 dni
firma płaci dostawcom 28 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
6 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 6 dni
34 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 34 dniach
Rotacja zapasów9 dni
towar leży w magazynie 9 dni, zanim firma go sprzeda
9 dni
Należności handlowe5 tys. zł
klienci są winni firmie 5 tys. zł
do 12 miesięcy5 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 6 dni w 2021 roku • 55 dni w 2020 roku • 41 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Systemy Hvac wynoszą 394 384 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 266 952 zł, czyli 68% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 79 255 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 40 314 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem394 tys. zł
Usługi obce267 tys. zł · 68%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów79 tys. zł · 20%
Zużycie materiałów i energii40 tys. zł · 10%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)6 tys. zł · 1%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty260 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 394 tys. zł w 2021 roku • 282 tys. zł w 2020 roku • 455 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Systemy Hvac wykazała przychody na poziomie 322 322 zł.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
1328 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4781 zł w 2020 roku • 6109 zł w 2019 roku
Organizacja Systemy Hvac wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:322 168,11
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów322 168,11
B. Koszty działalności operacyjnej394 384,27
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii40 313,72
III. Usługi obce266 952,10
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)260,05
V. Wynagrodzenia5 650,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 952,92
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów79 255,48
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-72 216,16
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne6 500,16
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,28
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-78 716,32
G. Przychody finansowe153,90
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne153,90
H. Koszty finansowe649,38
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne649,38
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-79 211,80
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-79 211,80
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Systemy Hvac składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 171 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 13 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+171
dni względem terminu
2
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+13 dni28-10-2022
2020
+10 mies. 1 dzień12-08-2022
2019
+22 mies. 6 dni12-08-2022
2018
−3 mies. 17 dni30-03-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gut Piotr posiada 300 udziałów, które stanowią 50% firmy.