Organizacja VIA North osiągnęła 84 741 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 84 741 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 13 852 zł.
Zysk netto wyniósł 70 888 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 25 872 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 84 741 zł w 2020 roku. • 218 307 zł w 2019 roku. • 2 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 28 861 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 70 888 zł w 2020 roku. • 119 253 zł w 2019 roku. • -46 023 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VIA North wynosi 340 047 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 992 438 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 111 766 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 340 047 zł w 2020 roku. • 622 550 zł w 2019 roku. • 1 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VIA North wynosi 79 tys. zł.
EBITDA VIA North wynosi 79 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
33 684 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 78 826 zł w
2020 roku. • 122 503 zł w
2019 roku. • -40 880 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
33 684 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 78 826 zł w
2020 roku. • 122 503 zł w
2019 roku. • -40 880 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VIA North wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,95% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VIA North wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2020 roku. • 0,17% w 2019 roku. • 0,25% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
VIA North charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VIA North wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2020 roku. • 4 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2020 roku. • 24 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne VIA North wyniosły
5915
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VIA North wyniosła 0 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -5035 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 0 zł w 2020 roku. • 34 973 zł w 2019 roku. • 37 541 zł w 2018 roku.
Rentowność
Marża operacyjna wyniosła 93%.
Marża netto wyniosła 84%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 441018 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 101.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -49 105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2020 roku • 93 954 zł w 2019 roku • 215 774 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 269% w 2019 roku • 575% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VIA North wykazała przychody na poziomie 84 741 zł.
Organizacja zarobiła 77 996 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7108 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 70 888 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2369 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7108 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja VIA North wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 100 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 157 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+100
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−5 mies. 7 dni09-10-2020
2019
−6 dni09-10-2020
2019
−6 dni09-10-2020
2019
+6 mies. 28 dni09-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2016
−7 mies. 1 dni18-05-2018
2016
+10 mies. 7 dni18-05-2018
2015
+22 mies. 12 dni18-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Vinci Stadium Société Par Actions Simplifiée A Associé Unique posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.10.2017 jest Vinci Stadium Société Par Actions Simplifiée A Associé Unique kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 31.05.2012 do 11.10.2017
był Vinci Stadium S.a.s. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 26.01.2012 do 31.05.2012 najwięcej udziałów posiadał Vistra Shelf Companies. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.