INŻYNIERIA - BUDOWNICTWO- INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000144265
NIP
8510305607
REGON
005474062

Podmiot wykreślony z KRS: 20.03.2026

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,7 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
45 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-138 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,2 mln
Info
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
SZCZECIN
Adres
ŁĄCZNA, 3b
Kod pocztowy
71-781
Rejestracja
2002-12-20
Rozpoczęcie działalności
1990-12-21
Kapitał zakładowy
360000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD SPÓŁKI
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI ORAZ SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI SŁUŻY: - PREZESOWI ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB - DWÓM CZŁONKOM ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYM ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiPozostałe pośrednictwo pieniężneDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweMalowanie i szkleniePozostałe formy udzielania kredytówSprzątanie obiektówProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputerySprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichProdukcja wyrobów budowlanych z betonuRoboty związane z budową mostów i tuneliNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychTransport lotniczy pasażerskiRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowanePozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychRoboty związane z budową dróg i autostradRoboty związane z budową rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnychRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie instalacji elektrycznychRoboty związane z budową dróg kołowych i szynowychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejPozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichDZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNEPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNEZakładanie stolarki budowlanejWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenieDziałalność fotograficznaWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekRoboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejTynkowanieZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniPrzygotowanie terenu pod budowęDziałalność związana z oprogramowaniemWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż hurtowa kwiatów i roślinDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiDZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEMSprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPośrednictwo pieniężnePośrednictwo w obrocie nieruchomościamiROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychProdukcja metalowych elementów konstrukcyjnychProdukcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczepRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Inżynieria - Budownictwo- Instalacje osiągnęła 44 766 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły -19 329 zł. Pozostałe przychody to 64 095 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 118 339 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 137 668 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 44 766 zł w 2024 roku.
• 99 735 zł w 2023 roku.
• 261 987 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -27 703 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -137 668 zł w 2024 roku.
• -93 784 zł w 2023 roku.
• -27 461 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi 1 227 401 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 6 386 968 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 138 049 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 227 401 zł w 2024 roku.
• 1 404 797 zł w 2023 roku.
• 1 583 303 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi -202 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi -199 tys. zł.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Inżynieria - Budownictwo- Instalacje mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,347% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 2,91% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,16% w 2024 roku.
• 0,13% w 2023 roku.
• 0,06% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Inżynieria - Budownictwo- Instalacje charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wynosi 136 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 551 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 551 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 22 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 136 tys. zł w 2024 roku.
• 155 tys. zł w 2023 roku.
• 171 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 551 tys. zł w 2024 roku.
• 617 tys. zł w 2023 roku.
• 650 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 106 368 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wyniosły 182 434 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 58% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 15 195 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 106 368 zł w 2024 roku
• 116 311 zł w 2023 roku
• 108 577 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 58% w 2024 roku
• 60% w 2023 roku
• 38% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wyniosła 1 701 843 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 1 680 176 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 21 667 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 701 843 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 105 101 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 1 596 742 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -83 613 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 1 701 843 zł w 2024 roku.
• 1 890 146 zł w 2023 roku.
• 1 993 926 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 1,044%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -308%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 149.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -44 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wyniosły 105 101 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 701 843 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -76 005 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 105 101 zł w 2024 roku
• 105 736 zł w 2023 roku
• 115 732 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 6% w 2024 roku
• 6% w 2023 roku
• 6% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wykazała przychody na poziomie 44 766 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -137 668 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -137 668 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Inżynieria - Budownictwo- Instalacje wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 12% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 100% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 14% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 11 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−11 dni
2023
−6 dni
2022
−4 dni
2021
−23 dni
2020
−3 dni
2019
+2 mies. 7 dni
2018
+7 mies. 15 dni
2017
+13 mies.
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Chruściewicz Sebastian posiada 60 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 23.10.2024 jest Chruściewicz Sebastian kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 19.02.2021 do 23.10.2024 był Chruściewicz Sebastian kontrolując 83% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 24.08.2010 do 19.02.2021 najwięcej udziałów posiadał Chruściewicz Sebastian. Jego udziały w tym czasie wynosiły 56%.

Reprezentacja