PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "REMPOL-2" CZAPLICKA SPÓŁKA JAWNA W UPADŁOŚCI
KRS
0000357214
NIP
9231677411
REGON
301447030

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
501 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
97 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-68 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
305 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
WOLSZTYN
Adres
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, 41 A
Kod pocztowy
64-200
Rejestracja
2010-05-25
Rozpoczęcie działalności
2010-05-25
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA JAWNA
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISÓW W IMIENIU SPÓŁKI NIEZBĘDNE SĄ PODPISY DWÓCH SPOŚRÓD TRZECH WSPÓLNIKÓW WZGLĘDNIE JEDEN WSPÓLNIK RAZEM Z PROKURENTEM.
Postępowanie upadłościowe
Tak
Branże
Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoProdukcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczepNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowanePozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja narzędzi ręcznych mechanicznychNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychTynkowanieDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychProdukcja opakowań z metaliZakładanie stolarki budowlanejMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychNaprawa i konserwacja maszynDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaHANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport drogowy towarówPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo technicznePozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyDziałalność pozostałych agencji transportowychProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja urządzeń dźwigowych i chwytakówObróbka mechaniczna elementów metalowychObróbka metali i nakładanie powłok na metaleProdukcja pojemników metalowychMalowanie i szklenieProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężynProdukcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowychWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraProdukcja konstrukcji metalowych i ich części

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka osiągnęła 96 633 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 86 985 zł. Pozostałe przychody to 9648 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 154 581 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 67 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 106 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 96 633 zł w 2024 roku.
• 94 313 zł w 2023 roku.
• 139 166 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -11 266 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -67 596 zł w 2024 roku.
• -61 858 zł w 2023 roku.
• 2776 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi 305 299 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 1 284 673 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 2153 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 305 299 zł w 2024 roku.
• 354 448 zł w 2023 roku.
• 441 849 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi -77 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi -65 tys. zł.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi 0,59%. To oznacza, że firma ma szansę 0,59% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,627% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 0,59% w 2024 roku.
• 0,59% w 2023 roku.
• 0,15% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi 3,63%. To oznacza, że firma ma szansę 3,63% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,403% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 3,63% w 2024 roku.
• 3,70% w 2023 roku.
• 5,3% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wynosi 6 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 64 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 64 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 1 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 6 tys. zł w 2024 roku.
• 12 tys. zł w 2023 roku.
• 21 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 64 tys. zł w 2024 roku.
• 78 tys. zł w 2023 roku.
• 90 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wyniosły 164 155 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wyniosła 500 791 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 146 411 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 354 380 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 500 791 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 179 623 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 321 168 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 155 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 500 791 zł w 2024 roku.
• 563 788 zł w 2023 roku.
• 618 305 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -13%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -21%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -89%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -70%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11.7 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wyniosły 179 623 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 500 791 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 36%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 27 342 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 179 623 zł w 2024 roku
• 175 024 zł w 2023 roku
• 167 683 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 36% w 2024 roku
• 31% w 2023 roku
• 27% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wykazała przychody na poziomie 96 633 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -67 596 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -67 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 275 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Produkcji Handlu I Usług Rempol-2 Czaplicka wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 17% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 11% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 9% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 17% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 92 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 29 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−29 dni
2023
−17 dni
2022
−15 dni
2021
−1 mies. 6 dni
2021
−1 mies. 6 dni
2021
+7 mies.
2020
+4 mies. 26 dni
2019
+17 mies. 1 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki

Reprezentacja