SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ JEDNOOSOBOWO WSZYSCY CZŁONKOWIE ZARZĄDU ORAZ PROKURENT - JEŻELI ZOSTANIE USTANOWIONY
Roboty budowlane żelbetowe|Usługi wykończeniowe i remontowe|Budowa domów i mieszkań|Wykonawstwo fundamentów i wylewek|Działalność na terenie Polski i Europy
Prot-Imex SP.z o.o. to firma budowlana z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku od 1995 roku. Specjalizuje się w robotach budowlanych, w tym w robotach żelbetowych oraz wykończeniowych, oferując kompleksowe usługi remontowe. Prot-Imex realizuje projekty na terenie Polski oraz krajów europejskich, takich jak Dania i Niemcy, obsługując zarówno inwestorów prywatnych, jak i firmy generalnego wykonawstwa. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, co pozwala jej na skuteczne dopasowanie się do potrzeb klientów. Prot-Imex oferuje szeroki wachlarz usług, w tym budowę domów, malowanie mieszkań i biur, wykonawstwo fundamentów oraz wylewki. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczonemu zespołowi, firma zdołała zyskać zaufanie swoich klientów, co widoczne jest w rosnącej liczbie pozytywnych opinii. Prot-Imex kładzie duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz satysfakcję klientów, co czyni ją godnym zaufania partnerem w realizacji projektów budowlanych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Prot - Imex osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły -137 736 zł.
Zysk netto wyniósł 137 736 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 2 309 532 zł w 2024 roku. • 2 105 542 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 466 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 137 736 zł w 2025 roku. • 211 871 zł w 2024 roku. • -215 669 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Prot - Imex wynosi 2 907 272 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 377 364 zł a 7 398 590 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 363 409 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 907 272 zł w 2025 roku. • 3 671 103 zł w 2024 roku. • 2 528 725 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Prot - Imex wynosi 11 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 10 os. w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Prot - Imex wynosi 5,3%. To oznacza, że firma ma szansę 5,3% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Umiarkowane ryzyko zamknięcia sugeruje konieczność monitorowania sytuacji finansowej organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 5,3% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Prot - Imex wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,118% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,17% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Prot - Imex charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Prot - Imex wynosi 251 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 28 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 370 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 28 tys. zł a 370 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
31 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 251 tys. zł w 2025 roku. • 147 tys. zł w 2024 roku. • 149 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 37 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 370 tys. zł w 2025 roku. • 342 tys. zł w 2024 roku. • 517 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 952 578 zł w 2024 roku • 632 048 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
46% w 2024 roku •
28% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Prot - Imex wyniosła 2 050 964 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 216 555 zł.
a
ktywa trwałe to 834 408 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 050 964 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 201 316 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 849 648 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 230 681 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 050 964 zł w 2025 roku. • 2 042 393 zł w 2024 roku. • 1 762 050 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Prot - Imex wyniosły 201 316 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 050 964 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -24 689 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 201 316 zł w 2025 roku • 330 482 zł w 2024 roku • 262 010 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2025 roku • 16% w 2024 roku • 15% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja zarobiła 151 693 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 13 957 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 137 736 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1745 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 13 957 zł w 2025 roku • 20 575 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Prot - Imex wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż NaN% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 25% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on NaN%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-29
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−27 dni18-06-2025
2023
+2 dni17-07-2024
2022
−4 dni11-07-2023
2021
−18 dni27-09-2022
2020
−5 dni10-10-2021
2019
−3 dni12-10-2020
2018
−3 mies. 6 dni10-04-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Głębocki Michał posiada 55
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Glebocká Jana posiada 55
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Glebocká Jana (50% udziałów) • Głębocki Michał (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 20.01.2004 do 08.01.2014: • Ferdynand Marek (50% udziałów) • Głębocki Michał (50% udziałów)