"BT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" BRUNO TASSI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS
0000492193
NIP
5272359947
REGON
017432769

Podmiot wykreślony z KRS: 24.08.2022

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
84,2 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
407,9 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
1,5 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
295,6 mln
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
GÓRCZEWSKA, 181
Kod pocztowy
01-459
Rejestracja
2014-01-02
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sposób reprezentacji
PRAWO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE KOMPLEMENTARIUSZOWI. JEDYNYM KOMPLEMENTARIUSZEM W SPÓŁCE JEST BT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W WARSZAWIE. SPOSÓB REPREZENTACJI KOMPLEMENTARIUSZA: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO -CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO KAŻDY Z WICEPREZESÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU TYLKO ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU. W SKŁAD ZARZĄDU WCHODZĄ: PREZES ZARZĄDU -FILIP DWORAKOWSKI, WICEPREZES ZARZĄDU -KRZYSZTOF RICHERT, CZŁONEK ZARZĄDU - MARIUSZ WYCISZKIEWICZ, WICEPREZES ZARZĄDU - JERZY DWORAKOWSKI.
Branże
Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskichSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczakiPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiuSprzedaż hurtowa owoców i warzywPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanychUprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastychChów i hodowla drobiuDziałalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytoweSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsaDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewnaSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnychProdukcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoGospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnychWytwarzanie gotowych posiłków i dańChów i hodowla owiec i kózUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżuDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiSprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność agencji reklamowychChów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiChów i hodowla świńSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaBadanie rynku i opinii publicznejRestauracje i pozostałe placówki gastronomicznePośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizjiDziałalność związana z pakowaniemUprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediachChów i hodowla pozostałego bydła i bawołówSprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówPozostała usługowa działalność gastronomicznaChów i hodowla bydła mlecznegoProdukcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiuPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacjaPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaBadania i analizy techniczneSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskichDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowySprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja BT Bruno Tassi osiągnęła 407 857 535 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 406 780 010 zł. Pozostałe przychody to 1 077 526 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 405 264 777 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 1 515 233 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -6 630 206 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 407 857 535 zł w 2019 roku.
• 360 259 058 zł w 2018 roku.
• 421 117 947 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2 306 185 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 1 515 233 zł w 2019 roku.
• 2 471 198 zł w 2018 roku.
• 6 127 602 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji BT Bruno Tassi wynosi 295 556 850 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 15 152 328 zł a 1 019 643 838 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 13 965 894 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 295 556 850 zł w 2019 roku.
• 269 131 887 zł w 2018 roku.
• 323 488 638 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT BT Bruno Tassi wynosi 1,38 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA BT Bruno Tassi wynosi 4,09 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 2 340 605 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 1 377 460 zł w 2019 roku.
• 2 371 364 zł w 2018 roku.
• 6 058 671 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 2 170 479 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 4 094 854 zł w 2019 roku.
• 4 966 686 zł w 2018 roku.
• 8 435 813 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie BT Bruno Tassi wynosi 310 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 310 os. w 2019 roku.
• 361 os. w 2018 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BT Bruno Tassi wynosi 2,19%. To oznacza, że firma ma szansę 2,19% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,19% w 2019 roku.
• 2,25% w 2018 roku.
• 2,18% w 2017 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BT Bruno Tassi wynosi 0,51%. To oznacza, że firma ma szansę 0,51% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,190% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,51% w 2019 roku.
• 0,23% w 2018 roku.
• 0,13% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
BT Bruno Tassi charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla BT Bruno Tassi wynosi 5,71 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 207 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16,27 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 207 tys. zł a 16,27 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 157 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 5,71 mln zł w 2019 roku.
• 4,57 mln zł w 2018 roku.
• 6,03 mln zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 207 tys. zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
• 0 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 16,27 mln zł w 2019 roku.
• 14,37 mln zł w 2018 roku.
• 16,8 mln zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 21 397 899 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne BT Bruno Tassi wyniosły 405 402 550 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 5% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -1 089 743 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 21 397 899 zł w 2019 roku
• 22 608 980 zł w 2018 roku
• 23 577 385 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 5% w 2019 roku
• 6% w 2018 roku
• 6% w 2017 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów BT Bruno Tassi wyniosła 84 166 738 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 62 321 208 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 21 845 530 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 84 166 738 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 60 712 211 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 23 454 527 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 913 100 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 84 166 738 zł w 2019 roku.
• 73 901 803 zł w 2018 roku.
• 78 340 538 zł w 2017 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania BT Bruno Tassi wyniosły 60 712 211 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 84 166 738 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 72%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 341 125 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 60 712 211 zł w 2019 roku
• 48 469 283 zł w 2018 roku
• 54 029 961 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 72% w 2019 roku
• 66% w 2018 roku
• 69% w 2017 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja BT Bruno Tassi wykazała przychody na poziomie 407 857 535 zł.
Brak danych

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja BT Bruno Tassi wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 57 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 2 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
+2 dni
2018
+3 mies. 12 dni
2017
+2 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki

Reprezentacja


Podobne organizacje do "BT

OrganizacjaNumer KRS
1
0000006508
2
0000011498
3
0000012855
4
0000020840
5
0000023107
6
0000032714
7
0000043077
8
0000046560
9
0000048742
10
0000050321
11
0000053691
12
0000057599
13
0000076089
14
0000076289
15
0000077840
16
0000078454
17
0000080245
18
0000081718
19
0000083165
20
0000085846
21
0000087195
22
0000089133
23
0000094325
24
0000094958
25
0000101894
26
0000101972
27
0000107012
28
0000110206
29
0000110795
30
0000111964