SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIACZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU WRAZ Z PROKURENTEM DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE
Organizacja Resteel W Upadłości Likwidacyjnej osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 48 518 zł.
Strata netto wyniosła 48 518 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -10 468 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2018 roku. • 10 468 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -90 507 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -48 518 zł w 2018 roku. • 41 988 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 174 932 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2018 roku. • 174 932 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi -48 tys. zł.
EBITDA Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi -48 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
82 789 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -48 298 zł w
2018 roku. • 34 491 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
82 789 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -48 298 zł w
2018 roku. • 34 491 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Resteel W Upadłości Likwidacyjnej.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 60,1% w 2018 roku. • 60,1% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 50,0%. To oznacza, że firma ma szansę 50,0% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 11,65% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 50,0% w 2018 roku. • 61,7% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Resteel W Upadłości Likwidacyjnej charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 8 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
38 233
zł.
Koszty operacyjne Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wyniosły
48 298
zł.
Wynagrodzenia stanowią
79%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 690 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 38 233 zł w 2018 roku • 543 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
69 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
79% w 2018 roku •
10% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wyniosła 4352 zł.
a
ktywa obrotowe to 4352 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4352 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 045 426 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2 041 074 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -79 447 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4352 zł w 2018 roku. • 83 800 zł w 2017 roku.
Organizacja Resteel W Upadłości Likwidacyjnej wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Produkcja konstrukcji metalowych i ich części".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 12% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 100% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 11 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−11 dni04-07-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Karbon 2 posiada 160
udziałów,
które stanowią
61.5% firmy.
Kuszka Robert posiada 50
udziałów,
które stanowią
19.2% firmy.