DCR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000274186
NIP
7712738579
REGON
100265557

Podmiot wykreślony z KRS: 28.08.2024

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
55,1 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
80,2 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
8,5 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
113,1 mln
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
WOLA KRZYSZTOPORSKA
Adres
FABRYCZNA, 1
Kod pocztowy
97-371
Rejestracja
2007-02-13
Rozpoczęcie działalności
2006-10-18
Kapitał zakładowy
8400000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
dcr@dcr.com.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. WYJĄTEK STANOWIĄ CZYNNOŚCI ZOBOWIĄZUJĄCE LUB ROZPORZĄDZAJĄCE, KTÓRYCH WARTOŚĆ JEDNORAZOWO PRZEKRACZA 600.000,00 ZŁ, PRZY KTÓRYCH DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ CZŁONKOWIE ZARZĄDU - ŚCIŚLE WEDŁUG NASTĘPUJĄCEGO PORZĄDKU: A) PREZES ŁĄCZNIE Z WICEPREZESEM B) JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU, ZA WYJĄTKIEM PREZESA I WICEPREZESA
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznychSprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnychProdukcja pojemników metalowychProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneProdukcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoProdukcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznychProdukcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDemontaż wyrobów zużytychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja narzędziNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnegoDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówDziałalność usługowa związana z przeprowadzkamiSprzedaż hurtowa odpadów i złomuPozostałe formy udzielania kredytówProdukcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałówLeasing finansowyKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekProdukcja tworzyw sztucznych w formach podstawowychProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznychProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówObróbka metali i nakładanie powłok na metaleProdukcja elementów elektronicznychTransport drogowy towarówProdukcja sprzętu instalacyjnegoWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiProdukcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznychPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowychZbieranie odpadów niebezpiecznychDziałalność holdingów finansowychPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznychOdzysk surowców z materiałów segregowanychSprzedaż hurtowa metali i rud metaliWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneZbieranie odpadów innych niż niebezpieczneObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneProdukcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanegoSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeńNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych
Sprzedaż nowych i regenerowanych beczek stalowych oraz plastikowych.|Oferowanie kontenerów IBC w wariantach regenerowanych i nowych.|Usługi regeneracji dla różnych rodzajów zbiorników i opakowań przemysłowych.|Odbiór opakowań przemysłowych.|Produkcja i dostawa akcesoriów do beczek i kontenerów.

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja DCR osiągnęła 80 154 554 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 79 929 513 zł. Pozostałe przychody to 225 041 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 71 428 116 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 8 501 396 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8 988 766 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 80 154 554 zł w 2023 roku.
• 57 501 900 zł w 2022 roku.
• 40 306 256 zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 789 133 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 8 501 396 zł w 2023 roku.
• 3 487 075 zł w 2022 roku.
• 4 954 853 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji DCR wynosi 113 077 929 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 25 635 975 zł a 200 386 385 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 11 515 581 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 113 077 929 zł w 2023 roku.
• 71 542 828 zł w 2022 roku.
• 64 839 312 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT DCR wynosi 11,35 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA DCR wynosi 15,37 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 1 140 952 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 11 354 801 zł w 2023 roku.
• 4 348 368 zł w 2022 roku.
• 5 741 534 zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 1 530 080 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 15 367 324 zł w 2023 roku.
• 7 253 822 zł w 2022 roku.
• 8 711 354 zł w 2021 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie DCR wynosi 131 osób.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 131 os. w 2023 roku.
• 124 os. w 2022 roku.
• 106 os. w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji DCR wynosi 2,63%. To oznacza, że firma ma szansę 2,63% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,032% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,63% w 2023 roku.
• 2,70% w 2022 roku.
• 2,77% w 2021 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji DCR wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,02% w 2023 roku.
• 0,04% w 2022 roku.
• 0,02% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
DCR charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla DCR wynosi 2,86 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1,33 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6,84 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1,33 mln zł a 6,84 mln zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 286 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 2,86 mln zł w 2023 roku.
• 1,55 mln zł w 2022 roku.
• 1,6 mln zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 1,33 mln zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
• 94 tys. zł w 2021 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 6,84 mln zł w 2023 roku.
• 5,14 mln zł w 2022 roku.
• 4,84 mln zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 13 161 136 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne DCR wyniosły 68 574 712 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 19% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 1 344 776 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 13 161 136 zł w 2023 roku
• 10 602 498 zł w 2022 roku
• 8 386 135 zł w 2021 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 19% w 2023 roku
• 20% w 2022 roku
• 24% w 2021 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów DCR wyniosła 55 054 213 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 24 684 764 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 30 369 449 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 55 054 213 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 20 872 914 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 34 181 300 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 704 375 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 55 054 213 zł w 2023 roku.
• 43 603 334 zł w 2022 roku.
• 34 841 836 zł w 2021 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 25%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 14%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 11%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania DCR wyniosły 20 872 914 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 55 054 213 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 38%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 548 991 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 20 872 914 zł w 2023 roku
• 17 923 431 zł w 2022 roku
• 10 643 088 zł w 2021 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 38% w 2023 roku
• 41% w 2022 roku
• 31% w 2021 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja DCR wykazała przychody na poziomie 80 154 554 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 10 483 582 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 1 982 186 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 8 501 396 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 179 545 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1 982 186 zł w 2023 roku
• 263 441 zł w 2022 roku
• 797 795 zł w 2021 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja DCR wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 72% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0.3%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 18 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
−18 dni
2022
−19 dni
2021
−3 mies. 5 dni
2020
−3 mies. 3 dni
2019
−10 dni
2018
−13 dni
2017
−20 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Buffis posiada 29000 udziałów, które stanowią 34.5% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Trzaskowski Krzysztof posiada 17910 udziałów, które stanowią 21.3% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Tomaszek Łukasz posiada 17910 udziałów, które stanowią 21.3% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 04.12.2020 jest Buffis kontrolujący 35% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 02.01.2020 do 04.12.2020 był Vasto Investment S.a.r.i kontrolując 35% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 16.10.2019 do 02.01.2020 najwięcej udziałów posiadał Vasto Investment S.a.r.i. Jego udziały w tym czasie wynosiły 35%.

Reprezentacja