Organizacja Koma Investment osiągnęła 23 049 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 23 049 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 253 623 zł.
Strata netto wyniosła 230 574 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 7683 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 23 049 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 56 568 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -230 574 zł w 2020 roku. • -392 618 zł w 2019 roku. • -390 532 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Koma Investment wynosi 15 366 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 57 623 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5122 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 366 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Koma Investment wynosi -74 tys. zł.
EBITDA Koma Investment wynosi -74 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
21 175 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -73 703 zł w
2020 roku. • -3189 zł w
2019 roku. • -1665 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
21 175 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -73 703 zł w
2020 roku. • -3189 zł w
2019 roku. • -1665 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Koma Investment wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2020 roku. • 4,34% w 2019 roku. • 4,34% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Koma Investment wynosi 23,7%. To oznacza, że firma ma szansę 23,7% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 6,10% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 23,7% w 2020 roku. • 6,7% w 2019 roku. • 6,0% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Koma Investment charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Koma Investment wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Koma Investment wyniosły
96 752
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Koma Investment wyniosła 0 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 535 485 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -9 535 485 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2089 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 0 zł w 2020 roku. • 34 097 zł w 2019 roku. • 34 069 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła -320%.
Marża netto wyniosła -1,000%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -106.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -333.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Koma Investment wyniosły 9 535 485 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 335 819 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 535 485 zł w 2020 roku • 9 339 008 zł w 2019 roku • 8 946 362 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 27390% w 2019 roku • 26260% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Koma Investment wykazała przychody na poziomie 23 049 zł.
Organizacja zarobiła -230 574 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -230 574 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Koma Investment wykazała zysk netto większy niż 8% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 8% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 95 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 197 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-95
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−6 mies. 17 dni29-07-2020
2019
−2 mies. 18 dni29-07-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
+3 dni18-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki