SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Stolarska 3 osiągnęła 42 375 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 42 374 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 99 735 zł.
Strata netto wyniosła 57 361 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -132 356 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 42 375 zł w 2019 roku. • 501 109 zł w 2018 roku. • 307 087 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 955 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -57 361 zł w 2019 roku. • -130 757 zł w 2018 roku. • -81 270 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Stolarska 3 wynosi 28 250 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 105 936 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 88 237 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 28 250 zł w 2019 roku. • 334 072 zł w 2018 roku. • 204 724 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Stolarska 3 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2018 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stolarska 3 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stolarska 3 wynosi 0,18%. To oznacza, że firma ma szansę 0,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,18% w 2019 roku. • 0,25% w 2018 roku. • 0,11% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Stolarska 3 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stolarska 3 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2019 roku. • 20 tys. zł w 2018 roku. • 11 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
4240
zł.
Koszty operacyjne Stolarska 3 wyniosły
99 444
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-81 822 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 4240 zł w 2019 roku • 240 192 zł w 2018 roku • 167 884 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
20 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2019 roku •
39% w 2018 roku •
44% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stolarska 3 wyniosła 24 185 zł.
a
ktywa obrotowe to 24 185 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 24 185 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -165 387 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 189 573 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2824 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 24 185 zł w 2019 roku. • 59 084 zł w 2018 roku. • 29 833 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -237%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 35%.
Marża operacyjna wyniosła -135%.
Marża netto wyniosła -135%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -53.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -46 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -54.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stolarska 3 wyniosły 189 573 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 24 185 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 784%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 51 235 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 189 573 zł w 2019 roku • 167 111 zł w 2018 roku • 87 103 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 246 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 784% w 2019 roku • 283% w 2018 roku • 292% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Stolarska 3 wykazała przychody na poziomie 42 375 zł.
Organizacja zarobiła -57 361 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -57 361 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Największym udziałowcem od 22.11.2019 jest End Up Restrukturyzacja kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.10.2019 do 22.11.2019
był Baranek Jacek kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 27.09.2018 do 11.10.2019 najwięcej udziałów posiadał Arcybractwo Miłosierdzia Pod Wezwaniem Bogurodzicy Najświętszej Maryi Panny Bolesnej W Krakowie. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.