PANTEON SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJI
KRS
0000387116
NIP
7543037956
REGON
160391367

Podmiot wykreślony z KRS: 10.10.2019

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
427 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
129 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-21 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
90 tys.
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
KATOWICE
Adres
GLIWICKA, 12
Kod pocztowy
40-079
Rejestracja
2011-05-24
Rozpoczęcie działalności
2011-04-06
Kapitał zakładowy
160000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA AKCYJNA
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoSprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęBadania i analizy techniczneReklamaNaprawa i konserwacja artykułów użytku osobistego i domowegoTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejskiPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsaSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychPrzygotowywanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) i pozostała gastronomiczna działalność usługowaDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówDziałalność organizatorów turystykiSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; działalność portali internetowychProdukcja wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiPozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji i działalności z nią związaneDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenieDziałalność w zakresie architektury i inżynierii oraz związane z nią doradztwo techniczneReprodukcja zapisanych nośników informacjiPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadówKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność usługowa wspomagająca transportDziałalność fotograficznaNaprawa i konserwacja komputerów i sprzętu komunikacyjnegoDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność wspomagająca edukacjęPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyPozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSprzedaż hurtowa realizowana na zleceniePozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaZarządzanie rynkami finansowymiDziałalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalneKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnychProdukcja gotowych paszy i karmy dla zwierzątOdzysk surowcówSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaWypożyczanie i dzierżawa artykułów użytku osobistego i domowegoDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANADziałalność prawniczaDziałalność związana z tłumaczeniamiBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznychDrukowanie i działalność usługowa związana z poligrafiąDziałalność agencji pracy tymczasowejTransport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkamiDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachSprzedaż detaliczna narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna wyrobów związanych z kulturą i rekreacją prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimDziałalność centrów telefonicznych (call center)Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaPrzetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczakówNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, maszyn i urządzeńZbieranie odpadówSprzedaż hurtowa płodów rolnych i żywych zwierzątDziałalność wydawnicza w zakresie oprogramowaniaRuchome placówki gastronomiczneRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichSprzedaż hurtowa narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnejSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychProdukcja olejów i tłuszczów pochodzenia roślinnego i zwierzęcegoRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneDziałalność związana z zarządzaniem funduszamiPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWAWydawanie książek i periodyków oraz pozostała działalność wydawnicza, z wyłączeniem w zakresie oprogramowaniaDoradztwo związane z zarządzaniemDziałalność usługowa wspomagająca rolnictwo i następująca po zbiorachPrzetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnejSprzedaż detaliczna artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachMagazynowanie i przechowywanie towarówBadanie rynku i opinii publicznejDziałalność komercyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPozostała działalność usługowa w zakresie informacjiBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówPozaszkolne formy edukacjiPrzygotowywanie i podawanie napojówDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniDziałalność taksówek osobowychDziałalność pośredników turystycznychDziałalność związana z administracyjną obsługą biura, włączając działalność wspomagającąPozostałe pośrednictwo pieniężneWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSprzątanie obiektówDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówDziałalność agentów turystycznych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Panteon osiągnęła 129 096 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 129 089 zł. Pozostałe przychody to 7 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 150 150 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 21 061 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -57 490 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 129 096 zł w 2018 roku.
• 186 586 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1539 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -21 061 zł w 2018 roku.
• -22 600 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Panteon wynosi 89 670 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 322 739 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 54 123 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 89 670 zł w 2018 roku.
• 143 793 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Panteon wynosi -10 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Panteon wynosi 91 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 4913 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -10 281 zł w 2018 roku.
• -5368 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 29 669 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 90 782 zł w 2018 roku.
• 120 450 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak danych o zatrudnieniu.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Panteon wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2018 roku.
• 2,91% w 2017 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Panteon wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,19% w 2018 roku.
• 0,24% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Panteon charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Panteon wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 0 zł w 2018 roku.
• 0 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2018 roku.
• 0 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2018 roku.
• 7 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Panteon wyniosły 139 370 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2018 roku
• 0 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2018 roku
• 0% w 2017 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Panteon wyniosła 426 862 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 104 640 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 322 222 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 426 862 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 422 054 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 4808 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -346 338 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 426 862 zł w 2018 roku.
• 773 200 zł w 2017 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -5%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -438%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -8%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -16%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -351 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Panteon wyniosły 422 054 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 426 862 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -325 277 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 422 054 zł w 2018 roku
• 747 330 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 99% w 2018 roku
• 97% w 2017 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Panteon wykazała przychody na poziomie 129 096 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -21 061 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -21 061 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2018 roku
• 0 zł w 2017 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Panteon wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 79% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 36% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 79% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 20 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
−20 dni
2017
−17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Cedrob Foods posiada b.d. udziałów, które stanowią 0.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 13.10.2017 jest Cedrob Foods kontrolujący 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 30.01.2017 do 13.10.2017 była Woźnica Ewa kontrolująca 100% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najwięksi udziałowcy w okresie od 11.12.2013 do 30.01.2017:
Woźnica Ewa (0% udziałów)
Cedrob Foods (0% udziałów)
Stokowska Magdalena (0% udziałów)

Reprezentacja