GHELAMCO GP 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KONSTANCIN SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
KRS
0000476151
NIP
5252563923
REGON
146860407

Podmiot wykreślony z KRS: 14.09.2022

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
42,5 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
385 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-637 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
257 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
PLAC EUROPEJSKI, 1
Kod pocztowy
00-844
Rejestracja
2013-09-09
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST KOMPLEMENTARIUSZ - SPÓŁKA POD FIRMĄ GHELAMCO GP 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE, DZIAŁAJĄCA PRZEZ SWYCH PRAWIDŁOWO UMOCOWANYCH REPREZENTANTÓW. UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA KOMPLEMENTARIUSZA JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SPÓŁKI SAMODZIELNIE. PREZESEM ZARZĄDU KOMPLEMENTARIUSZA JEST JEROEN VAN DER TOOLEN, POZOSTAŁYMI CZŁONKAMI ZARZĄDU KOMPLEMENTARIUSZA SĄ: JAROSŁAW JUKIEL, JOANNA KRAWCZYK - NASIŁOWSKA, JAROSŁAW ZAGÓRSKI, DAMIAN WOŹNIAK, ARNOLD NEUVILLE.
Branże
PRODUKCJA CHEMIKALIÓW I WYROBÓW CHEMICZNYCHDziałalność w zakresie architekturyPRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH MINERALNYCH SUROWCÓW NIEMETALICZNYCHHANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCHDziałalność holdingów finansowychDZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEMPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaDZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI, POŚREDNIKÓW I AGENTÓW TURYSTYCZNYCH ORAZ POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE REZERWACJI I DZIAŁALNOŚCI Z NIĄ ZWIĄZANEDystrybucja energii elektrycznejHandel energią elektrycznąDystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieTRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWYPOLIGRAFIA I REPRODUKCJA ZAPISANYCH NOŚNIKÓW INFORMACJIHandel paliwami gazowymi w systemie sieciowymWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowychDZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZADZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA GÓRNICTWO I WYDOBYWANIEProdukcja wyrobów budowlanych z gipsuPRODUKCJA KOMPUTERÓW, WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCHDZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA ZWIĄZANA Z KULTURĄ I ROZRYWKĄDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓWPRODUKCJA NAPOJÓWDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIBadanie rynku i opinii publicznejDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENILEŚNICTWO I POZYSKIWANIE DREWNAHANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMIDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJIRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychZAKWATEROWANIEPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo technicznePOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWARYBACTWOPRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCHUPRAWY ROLNE, CHÓW I HODOWLA ZWIERZĄT, ŁOWIECTWO, WŁĄCZAJĄC DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄPOZOSTAŁEGÓRNICTWO I WYDOBYWANIEWYTWARZANIE I PRZETWARZANIE KOKSU I PRODUKTÓW RAFINACJI ROPY NAFTOWEJPRODUKCJA MEBLINAPRAWA, KONSERWACJA I INSTALOWANIE MASZYN I URZĄDZEŃDZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNEDZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA, ROZRYWKOWA I REKREACYJNAPRODUKCJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU TRANSPORTOWEGOHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMINADAWANIE PROGRAMÓW OGÓLNODOSTĘPNYCH I ABONAMENTOWYCHDziałalność agencji reklamowychPozostała działalność pocztowa i kurierskaROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNAPRODUKCJA WYROBÓW TYTONIOWYCHPozaszkolne formy edukacjiPRODUKCJA PAPIERU I WYROBÓW Z PAPIERUPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychNAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGOPOZOSTAŁA PRODUKCJA WYROBÓWPozostałe formy udzielania kredytówTRANSPORT WODNYTRANSPORT LOTNICZYLeasing finansowyDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCIDziałalność wspomagająca edukacjęROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓWWYDOBYWANIE WĘGLA KAMIENNEGO I WĘGLA BRUNATNEGO (LIGNITU)Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementuPRODUKCJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MASZYN I URZĄDZEŃPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWGÓRNICTWO ROPY NAFTOWEJ I GAZU ZIEMNEGORoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANAGÓRNICTWO RUD METALIPRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIABadania i analizy technicznePRODUKCJA ODZIEŻYROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNEDziałalność holdingów finansowychBADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWEWYNAJEM I DZIERŻAWAPRODUKCJA PODSTAWOWYCH SUBSTANCJI FARMACEUTYCZNYCH ORAZ LEKÓW I POZOSTAŁYCH WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCHPRODUKCJA METALIPRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANAPozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychREKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJDZIAŁALNOŚĆ WETERYNARYJNAWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEMDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiPRODUKCJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCHDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO, PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH, NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCHTELEKOMUNIKACJAPRODUKCJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, PRZYCZEP I NACZEP, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLIDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEMPRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCHPRODUKCJA WYROBÓW Z GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCHMAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORTWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ghelamco GP 1 Konstancin osiągnęła 385 405 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 32 400 zł. Pozostałe przychody to 353 005 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 669 653 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 637 253 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 96 099 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 385 405 zł w 2020 roku.
• 1 573 138 zł w 2019 roku.
• 38 388 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -143 976 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -637 253 zł w 2020 roku.
• 1 127 696 zł w 2019 roku.
• -587 581 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi 256 937 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 963 512 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 64 066 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 256 937 zł w 2020 roku.
• 5 559 544 zł w 2019 roku.
• 25 592 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi -584 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi -555 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 147 207 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -583 755 zł w 2020 roku.
• 1 332 677 zł w 2019 roku.
• -157 255 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Ghelamco GP 1 Konstancin mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,83% w 2020 roku.
• 2,84% w 2019 roku.
• 2,85% w 2018 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi 1,86%. To oznacza, że firma ma szansę 1,86% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,280% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,86% w 2020 roku.
• 4,44% w 2019 roku.
• 1,50% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ghelamco GP 1 Konstancin charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Ghelamco GP 1 Konstancin wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 12 tys. zł w 2020 roku.
• 226 tys. zł w 2019 roku.
• 487 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Ghelamco GP 1 Konstancin wyniosły 616 155 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2020 roku
• 0% w 2019 roku
• 0% w 2018 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Ghelamco GP 1 Konstancin wyniosła 42 543 247 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 42 478 478 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 64 769 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 42 543 247 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 44 486 860 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -1 943 613 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 773 751 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 42 543 247 zł w 2020 roku.
• 36 310 506 zł w 2019 roku.
• 33 460 233 zł w 2018 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 33%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -1,802%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -165%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -323.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.3 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Ghelamco GP 1 Konstancin wyniosły 44 486 860 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 42 543 247 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 105%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 806 130 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 44 486 860 zł w 2020 roku
• 37 616 866 zł w 2019 roku
• 35 894 289 zł w 2018 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 105% w 2020 roku
• 104% w 2019 roku
• 107% w 2018 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ghelamco GP 1 Konstancin wykazała przychody na poziomie 385 405 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -637 253 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -637 253 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
• 0 zł w 2018 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ghelamco GP 1 Konstancin wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "PRODUKCJA CHEMIKALIÓW I WYROBÓW CHEMICZNYCH".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 58 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 106 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
−3 mies. 16 dni
2019
−3 mies. 9 dni
2018
−10 dni
2017
−17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki

Reprezentacja

Brak danych o reprezentacji.