Organizacja v-Speed osiągnęła 3 354 439 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 354 188 zł. Pozostałe przychody to 251 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 546 149 zł.
Zysk netto wyniósł 808 039 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 419 305 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 354 439 zł w 2025 roku. • 2 903 848 zł w 2024 roku. • 2 572 639 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 101 005 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 808 039 zł w 2025 roku. • 775 669 zł w 2024 roku. • 719 863 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji v-Speed wynosi 6 965 428 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 496 979 zł a 11 312 548 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 870 679 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 965 428 zł w 2025 roku. • 6 319 524 zł w 2024 roku. • 5 664 995 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie v-Speed mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji v-Speed wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji v-Speed wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
v-Speed charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla v-Speed wynosi 272 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 101 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 699 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 101 tys. zł a 699 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
34 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 272 tys. zł w 2025 roku. • 235 tys. zł w 2024 roku. • 202 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 101 tys. zł w 2025 roku. • 87 tys. zł w 2024 roku. • 77 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 699 tys. zł w 2025 roku. • 579 tys. zł w 2024 roku. • 481 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
207 016
zł.
Koszty operacyjne v-Speed wyniosły
2 447 145
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
25 877 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 207 016 zł w 2025 roku • 123 497 zł w 2024 roku • 120 057 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
6% w 2024 roku •
7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów v-Speed wyniosła 2 124 019 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 124 019 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 124 019 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 995 973 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 128 047 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 265 502 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 124 019 zł w 2025 roku. • 1 792 908 zł w 2024 roku. • 1 484 432 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 38%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 24%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania v-Speed wyniosły 128 047 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 124 019 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 006 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 128 047 zł w 2025 roku • 84 974 zł w 2024 roku • 57 167 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 5% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja v-Speed wykazała przychody na poziomie 3 354 439 zł.
Organizacja zarobiła 888 755 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 80 716 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 808 039 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 090 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 80 716 zł w 2025 roku • 77 396 zł w 2024 roku • 71 596 zł w 2023 roku