STOLDREW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI
KRS
0000345989
NIP
7811847113
REGON
301330109

Podmiot wykreślony z KRS: 14.08.2025

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
997 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
97 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1,4 mln
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
65 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
BRZEŹNO
Adres
UL. KOSTRZYŃSKA, 20A
Kod pocztowy
62-025
Rejestracja
2010-01-13
Rozpoczęcie działalności
2010-01-13
Kapitał zakładowy
10359600,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z BRAKIEM PRZEWAGI KTÓREGOKOLWIEK RODZAJU WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU GDY W SKŁAD ZARZĄDU WCHODZI JEDNA OSOBA JEST ONA UPRAWNIONA DO SAMODZIELNEGO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI. W RAZIE GDY ZARZĄD JEST KILKUOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Postępowanie upadłościowe
Tak
Organ nadzoru
RADA NADZORCZA
Branże
Produkcja pozostałych mebliHANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCHDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCIPośrednictwo w obrocie nieruchomościamiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanychREKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychPOLIGRAFIA I REPRODUKCJA ZAPISANYCH NOŚNIKÓW INFORMACJIPRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCHPRODUKCJA SKÓR I WYROBÓW ZE SKÓR WYPRAWIONYCHODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWPOZOSTAŁA PRODUKCJA WYROBÓWDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMISprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaPRODUKCJA ODZIEŻYWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychTRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWYMAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORTPRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCHPRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH MINERALNYCH SUROWCÓW NIEMETALICZNYCHDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzajuZAKWATEROWANIEDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANAHANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMISprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓWRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEMWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiPRODUKCJA MEBLIDziałalność związana z oprogramowaniemDZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZADziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymiDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWykonywanie pozostałych instalacji budowlanychDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatykiPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowychDZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA, ROZRYWKOWA I REKREACYJNAHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMISprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychWykonywanie instalacji elektrycznychPRODUKCJA WYROBÓW Z GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCHSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWAWYNAJEM I DZIERŻAWAPRODUKCJA NAPOJÓWPRODUKCJA PAPIERU I WYROBÓW Z PAPIERUFINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCHDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENIKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANARoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIADziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarówDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJIZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Stoldrew osiągnęła 97 497 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 141 zł. Pozostałe przychody to 97 356 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 1 421 864 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 1 421 723 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -5 684 499 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 97 497 zł w 2024 roku.
• 324 742 zł w 2023 roku.
• 579 028 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 080 234 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1 421 723 zł w 2024 roku.
• -2 230 386 zł w 2023 roku.
• -2 735 486 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Stoldrew wynosi 64 998 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 243 743 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 4 330 270 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 64 998 zł w 2024 roku.
• 216 495 zł w 2023 roku.
• 386 019 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Stoldrew wynosi -287 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Stoldrew wynosi -287 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 1 138 633 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -287 269 zł w 2024 roku.
• -2 422 190 zł w 2023 roku.
• -2 757 750 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 962 666 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -287 269 zł w 2024 roku.
• -2 422 190 zł w 2023 roku.
• -2 757 750 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Stoldrew mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
• 4 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stoldrew wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 8,46% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 60,1% w 2024 roku.
• 60,1% w 2023 roku.
• 0,52% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stoldrew wynosi 66,3%. To oznacza, że firma ma szansę 66,3% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 7,86% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 66,3% w 2024 roku.
• 76,5% w 2023 roku.
• 11,7% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Stoldrew charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Stoldrew wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 3 tys. zł w 2024 roku.
• 10 tys. zł w 2023 roku.
• 22 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Stoldrew wyniosły 287 410 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -1 768 455 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 116 640 zł w 2023 roku
• 205 700 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 10.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 5% w 2023 roku
• 6% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Stoldrew wyniosła 996 694 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 650 124 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 346 570 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 996 694 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 553 172 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -22 556 478 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -5 114 384 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 996 694 zł w 2024 roku.
• 13 193 594 zł w 2023 roku.
• 16 904 502 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -143%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -203,794%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -1,458%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -17 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 26.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -29110.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -205 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Stoldrew wyniosły 23 553 172 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 996 694 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,363%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 171 224 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 23 553 172 zł w 2024 roku
• 34 328 349 zł w 2023 roku
• 35 808 871 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 325.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2363% w 2024 roku
• 260% w 2023 roku
• 212% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Stoldrew wykazała przychody na poziomie 97 497 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -1 421 723 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1 421 723 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Stoldrew wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Produkcja pozostałych mebli".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 24% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 98% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 3% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 1% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 24% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 98% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 381 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 110 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−3 mies. 20 dni
2023
−3 mies. 8 dni
2022
+4 mies. 24 dni
2021
+6 mies.
2020
+14 mies. 18 dni
2019
+26 mies. 23 dni
2018
+42 mies. 1 dni
2017
+14 mies. 9 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Fusion Park posiada 180355 udziałów, które stanowią 87.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 12.08.2019 jest Fusion Park kontrolujący 87% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 11.05.2018 do 12.08.2019 był Mrs Holding kontrolując 97% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 08.12.2017 do 11.05.2018 najwięcej udziałów posiadał Mrs Holding. Jego udziały w tym czasie wynosiły 86%.

Reprezentacja