Organizacja Handan Instalacje Sanitarne osiągnęła 15 331 627 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 320 946 zł. Pozostałe przychody to 10 681 zł.
Całkowite koszty wyniosły 15 143 807 zł.
Zysk netto wyniósł 177 139 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 449 812 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 331 627 zł w 2025 roku. • 18 174 078 zł w 2024 roku. • 26 000 451 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -799 091 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 177 139 zł w 2025 roku. • 3 278 392 zł w 2024 roku. • 5 392 242 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Handan Instalacje Sanitarne wynosi 11 352 603 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
422 962 zł a 38 329 067 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 4 801 553 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 352 603 zł w 2025 roku. • 28 091 151 zł w 2024 roku. • 43 484 862 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Handan Instalacje Sanitarne wynosi 166 tys. zł.
EBITDA Handan Instalacje Sanitarne wynosi 215 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
799 577 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 166 458 zł w
2025 roku. • 3 259 731 zł w
2024 roku. • 5 392 175 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
797 675 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 214 962 zł w
2025 roku. • 3 307 627 zł w
2024 roku. • 5 422 035 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Handan Instalacje Sanitarne wynosi 51 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 51 os. w 2025 roku. • 53 os. w 2024 roku. • 50+ os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Handan Instalacje Sanitarne wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,82% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Handan Instalacje Sanitarne wynosi 0,22%. To oznacza, że firma ma szansę 0,22% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,22% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Handan Instalacje Sanitarne charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Handan Instalacje Sanitarne wynosi 234 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 25 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 613 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 25 tys. zł a 613 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
142 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 234 tys. zł w 2025 roku. • 743 tys. zł w 2024 roku. • 1,17 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 489 tys. zł w 2024 roku. • 780 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 613 tys. zł w 2025 roku. • 1,28 mln zł w 2024 roku. • 2,12 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
6 021 970
zł.
Koszty operacyjne Handan Instalacje Sanitarne wyniosły
15 154 488
zł.
Wynagrodzenia stanowią
40%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
241 544 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 6 021 970 zł w 2025 roku • 7 108 551 zł w 2024 roku • 8 416 888 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
40% w 2025 roku •
48% w 2024 roku •
41% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Handan Instalacje Sanitarne wyniosła 5 207 500 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 097 032 zł.
a
ktywa trwałe to 110 468 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 207 500 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 643 551 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 563 949 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 035 840 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 207 500 zł w 2025 roku. • 12 778 728 zł w 2024 roku. • 13 494 255 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 31%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Handan Instalacje Sanitarne wyniosły 4 643 551 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 207 500 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 89%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -184 312 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 643 551 zł w 2025 roku • 8 963 351 zł w 2024 roku • 7 384 577 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2025 roku • 70% w 2024 roku • 55% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Handan Instalacje Sanitarne wykazała przychody na poziomie 15 331 627 zł.
Organizacja zarobiła 177 139 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 177 139 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Handan Instalacje Sanitarne wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 137 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-137
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−4 mies. 4 dni13-03-2024
2022
−3 mies. 3 dni13-04-2023
2021
−6 mies. 18 dni31-03-2022
2020
−6 mies. 23 dni26-03-2021
2019
−7 mies. 2 dni17-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
−2 mies. 23 dni23-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki