Organizacja Industrial Center 1 osiągnęła 81 300 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 81 300 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 39 829 zł.
Zysk netto wyniósł 41 471 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 81 300 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 81 300 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 114 478 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 41 471 zł w 2018 roku. • -73 007 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Industrial Center 1 wynosi 220 082 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 580 587 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 220 082 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 220 082 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Industrial Center 1 wynosi 48 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
111 250 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 48 179 zł w
2018 roku. • -63 071 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Industrial Center 1 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Industrial Center 1 wynosi 3,01%. To oznacza, że firma ma szansę 3,01% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,100% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 3,01% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Industrial Center 1 wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,200% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2018 roku. • 0,32% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Industrial Center 1 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Industrial Center 1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Industrial Center 1 wyniosły
33 121
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Industrial Center 1 wyniosła 17 093 zł.
a
ktywa obrotowe to 17 093 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 17 093 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 85 829 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -68 736 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 330 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 17 093 zł w 2018 roku. • 6763 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 243%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -60%.
Marża operacyjna wyniosła 59%.
Marża netto wyniosła 51%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1322 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -116 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 59 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21472836 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Industrial Center 1 wyniosły 85 829 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 17 093 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 502%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -52 159 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 85 829 zł w 2018 roku • 137 988 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1538 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 502% w 2018 roku • 2040% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Industrial Center 1 wykazała przychody na poziomie 81 300 zł.
Organizacja Industrial Center 1 wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 18% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 46 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-5
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−1 mies. 16 dni30-05-2019
2018
−1 mies. 16 dni30-05-2019
2018
+2 mies. 11 dni30-05-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fusion Poland Holdco S.a R.l. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 19.07.2013 jest Fusion Poland Holdco S.a R.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.02.2011 do 19.07.2013
był Lu Pc Vii Sarl kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 29.10.2010 do 18.02.2011 najwięcej udziałów posiadał Blackstones. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.