PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TECH-ROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000127126
NIP
6452282856
REGON
277866851

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
546 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
977 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
31 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,2 mln
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
TARNOWSKIE GÓRY
Adres
UL. KSIĘCIA JANA OPOLSKIEGO, 12
Kod pocztowy
42-600
Rejestracja
2002-08-30
Rozpoczęcie działalności
2002-09-01
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU O ILE CZYNNOŚCI OBEJMUJĄ ROZPORZĄDZANIE PRAWEM LUB MOGĄ POWODOWAĆ POWSTANIE ZOBOWIĄZAŃ SPÓŁKI DO ŚWIADCZEŃ DO WYSOKOŚCI 50.000,00ZŁ (PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH). W POZOSTAŁYCH SPRAWACH ZARZĄD DZIAŁĄ ŁĄCZNIE.
Branże
Produkcja pozostałych wyrobów z gumySprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowegoSprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczneSprzedaż hurtowa odpadów i złomuSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowySprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówSprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów budowlanych z gipsuSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów budowlanych z betonuPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachProdukcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumySprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeńZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenieSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznychSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetSprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiProdukcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznychPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychDziałalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachChów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatychSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierzątSprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichProdukcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów z tworzyw sztucznychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekProdukcja pozostałych wyrobów z gumyPozostała usługowa działalność gastronomicznaWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliTransport drogowy towarów
Produkcja uszczelek silikonowych i gumowych|Dystrybucja węży, pasów i materiałów technicznych|Realizacja projektów na indywidualne zamówienia klientów|Wysoka jakość i odporność produktów|Elastyczność oferty dostosowanej do różnych branż przemysłowych

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Tech-Rol osiągnęła 977 222 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 975 778 zł. Pozostałe przychody to 1444 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 945 113 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 30 665 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 55 209 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 977 222 zł w 2025 roku.
• 1 019 655 zł w 2024 roku.
• 980 188 zł w 2023 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1505 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 30 665 zł w 2025 roku.
• 110 781 zł w 2024 roku.
• 97 748 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Tech-Rol wynosi 1 153 902 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 306 655 zł a 2 443 055 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 70 487 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 153 902 zł w 2025 roku.
• 1 517 155 zł w 2024 roku.
• 1 400 624 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Tech-Rol wynosi 33 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Tech-Rol wynosi 48 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 1579 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 32 685 zł w 2025 roku.
• 121 353 zł w 2024 roku.
• 107 731 zł w 2023 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 3496 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 48 016 zł w 2025 roku.
• 136 684 zł w 2024 roku.
• 123 062 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Tech-Rol mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tech-Rol wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2025 roku.
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tech-Rol wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,03% w 2025 roku.
• 0,01% w 2024 roku.
• 0,01% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Tech-Rol charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Tech-Rol wynosi 57 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 160 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 160 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 4 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 57 tys. zł w 2025 roku.
• 63 tys. zł w 2024 roku.
• 56 tys. zł w 2023 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 5 tys. zł w 2025 roku.
• 18 tys. zł w 2024 roku.
• 16 tys. zł w 2023 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 160 tys. zł w 2025 roku.
• 161 tys. zł w 2024 roku.
• 138 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 168 816 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Tech-Rol wyniosły 943 094 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 18% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 8687 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 168 816 zł w 2025 roku
• 150 599 zł w 2024 roku
• 144 862 zł w 2023 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 18% w 2025 roku
• 17% w 2024 roku
• 17% w 2023 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Tech-Rol wyniosła 546 290 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 496 464 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 49 826 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 546 290 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 39 945 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 506 345 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 38 609 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 546 290 zł w 2025 roku.
• 562 548 zł w 2024 roku.
• 520 275 zł w 2023 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Tech-Rol wyniosły 39 945 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 546 290 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1728 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 39 945 zł w 2025 roku
• 36 868 zł w 2024 roku
• 45 377 zł w 2023 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 7% w 2025 roku
• 7% w 2024 roku
• 9% w 2023 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Tech-Rol wykazała przychody na poziomie 977 222 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 34 126 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 3461 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 30 665 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 260 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3461 zł w 2025 roku
• 11 325 zł w 2024 roku
• 9982 zł w 2023 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Tech-Rol wykazała zysk netto większy niż 41% organizacji z branży "Produkcja pozostałych wyrobów z gumy".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 17% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 44% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 56% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 42% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 41% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 42% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 128 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 94 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 4 dni
2024
−3 mies. 10 dni
2023
−2 mies. 25 dni
2022
−3 mies. 28 dni
2021
−6 mies. 1 dni
2020
−6 mies. 20 dni
2019
−6 mies. 20 dni
2018
−4 mies. 8 dni
2017
−1 mies. 15 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Święcicki Krzysztof posiada 72 udziałów, które stanowią 72.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Jańczak Anna posiada 28 udziałów, które stanowią 28.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 29.04.2019 jest Święcicki Krzysztof kontrolujący 72% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 04.08.2014 do 29.04.2019 był Święcicki Krzysztof kontrolując 80% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 17.05.2010 do 04.08.2014 najwięcej udziałów posiadał Święcicki Krzysztof. Jego udziały w tym czasie wynosiły 80%.

Reprezentacja