Organizacja PDC Industrial Center 45 osiągnęła 911 408 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2492 zł. Pozostałe przychody to 908 916 zł.
Całkowite koszty wyniosły -683 324 zł.
Zysk netto wyniósł 685 816 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 127 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 911 408 zł w 2022 roku. • 680 561 zł w 2021 roku. • 23 605 905 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 178 752 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 685 816 zł w 2022 roku. • -178 406 zł w 2021 roku. • 10 974 771 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PDC Industrial Center 45 wynosi 21 326 584 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 367 112 zł a 95 870 478 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 835 441 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 326 584 zł w 2022 roku. • 17 915 060 zł w 2021 roku. • 104 737 917 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PDC Industrial Center 45 wynosi -78 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
6028 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -78 135 zł w
2022 roku. • -63 471 zł w
2021 roku. • 7 029 887 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie PDC Industrial Center 45 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PDC Industrial Center 45 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,034% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,83% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PDC Industrial Center 45 wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,064% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2022 roku. • 0,16% w 2021 roku. • 0,08% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
PDC Industrial Center 45 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PDC Industrial Center 45 wynosi 2,22 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,38 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8,38 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
444 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,22 mln zł w 2022 roku. • 1 mln zł w 2021 roku. • 6,29 mln zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 708 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8,38 mln zł w 2022 roku. • 4,66 mln zł w 2021 roku. • 21,05 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PDC Industrial Center 45 wyniosły
80 627
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PDC Industrial Center 45 wyniosła 24 374 695 zł.
a
ktywa obrotowe to 24 340 798 zł.
a
ktywa trwałe to 33 897 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 24 374 695 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 407 076 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 23 967 620 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -17 546 518 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 24 374 695 zł w 2022 roku. • 24 236 361 zł w 2021 roku. • 61 311 342 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża operacyjna wyniosła -3,135%.
Marża netto wyniosła 75%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -623.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PDC Industrial Center 45 wyniosły 407 076 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 24 374 695 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -19 149 063 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 407 076 zł w 2022 roku • 954 557 zł w 2021 roku • 1 175 925 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 16.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2022 roku • 4% w 2021 roku • 2% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PDC Industrial Center 45 wykazała przychody na poziomie 911 408 zł.
Organizacja zarobiła 830 781 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 144 965 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 685 816 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 8842 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 144 965 zł w 2022 roku • 30 519 zł w 2021 roku • 1 567 318 zł w 2020 roku
Organizacja PDC Industrial Center 45 wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 45 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 40 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+45
dni względem terminu
2
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−1 mies. 10 dni05-04-2023
2021
−1 mies. 4 dni12-07-2022
2020
+1 mies. 8 dni22-09-2021
2019
+3 mies. 20 dni03-12-2020
2018
+1 mies. 28 dni12-07-2019
2017
+4 mies. 16 dni28-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Lu Ca Pe Iii S.a.r.l. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.03.2023 jest Lu Ca Pe Iii S.a.r.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 02.04.2019 do 13.03.2023
był Lu Ca Pe Iii S.a.r.l. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 04.12.2018 do 02.04.2019 najwięcej udziałów posiadał Lu Ca Pe Iii S.a.r.l.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.