Organizacja Zulam osiągnęła 5 832 504 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 832 504 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 952 196 zł.
Zysk netto wyniósł 880 308 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 332 067 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 832 504 zł w 2025 roku. • 6 011 722 zł w 2024 roku. • 5 246 803 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 658 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 880 308 zł w 2025 roku. • 1 180 385 zł w 2024 roku. • 1 013 428 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zulam wynosi 11 530 762 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 121 195 zł a 21 979 705 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 579 686 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 530 762 zł w 2025 roku. • 12 191 713 zł w 2024 roku. • 10 399 996 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zulam wynosi 969 tys. zł.
EBITDA Zulam wynosi 976 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
22 707 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 968 886 zł w
2025 roku. • 1 300 182 zł w
2024 roku. • 1 116 177 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
19 770 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 975 771 zł w
2025 roku. • 1 307 291 zł w
2024 roku. • 1 125 264 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Zulam wynosi 11 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 8 os. w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zulam wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zulam wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zulam charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zulam wynosi 622 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 145 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,91 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 145 tys. zł a 1,91 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
43 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 622 tys. zł w 2025 roku. • 562 tys. zł w 2024 roku. • 467 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 145 tys. zł w 2025 roku. • 180 tys. zł w 2024 roku. • 157 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,91 mln zł w 2025 roku. • 1,6 mln zł w 2024 roku. • 1,31 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
949 944
zł.
Koszty operacyjne Zulam wyniosły
4 863 618
zł.
Wynagrodzenia stanowią
20%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
90 980 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 949 944 zł w 2025 roku • 702 019 zł w 2024 roku • 419 989 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20% w 2025 roku •
15% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zulam wyniosła 5 658 731 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 610 157 zł.
a
ktywa trwałe to 48 574 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 658 731 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 163 805 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 494 926 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 417 874 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 658 731 zł w 2025 roku. • 4 892 791 zł w 2024 roku. • 4 072 349 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 16%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Zulam wyniosły 163 805 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 658 731 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2308 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 163 805 zł w 2025 roku • 276 315 zł w 2024 roku • 274 459 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 6% w 2024 roku • 7% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Zulam wykazała przychody na poziomie 5 832 504 zł.
Organizacja zarobiła 968 882 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 88 574 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 880 308 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 88 574 zł w 2025 roku • 118 816 zł w 2024 roku • 102 213 zł w 2023 roku