Organizacja Pory 78 osiągnęła 15 715 644 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 972 647 zł. Pozostałe przychody to 8 742 998 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 657 373 zł.
Zysk netto wyniósł 7 058 271 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 519 662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 715 644 zł w 2023 roku. • 13 854 724 zł w 2022 roku. • 12 676 321 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
704 656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7 058 271 zł w 2023 roku. • 6 506 954 zł w 2022 roku. • 5 648 959 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Pory 78 wynosi 103 057 737 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
23 438 889 zł a 344 365 580 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
8 227 795 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 103 057 737 zł w
2023 roku. • 94 571 917 zł w
2022 roku. • 86 602 147 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pory 78 wynosi -23 tys. zł.
EBITDA Pory 78 wynosi -166 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
121 844 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -22 548 zł w
2023 roku. • -50 388 zł w
2022 roku. • -266 237 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
120 601 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -166 181 zł w
2023 roku. • -194 762 zł w
2022 roku. • -407 382 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Pory 78 mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2022 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 25 obwieszczeń
dotyczących organizacji Pory 78. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 11 czerwca 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 czerwca 2024 (MSiG nr 112/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
25
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 461500. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
16.11.2011.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/26275/24/908]
UWAGAMSiG 112/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 25.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 35 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (24) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 356838. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/598274/24/140]
MSiG 91/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 34 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 356837. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/598274/24/739]
MSiG 91/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 33 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 356836. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/598274/24/338]
MSiG 91/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 25.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 32 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.04.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 80152. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
16.11.2011.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/2371/24/107]
Rzuć okiemMSiG 27/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 31 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. LUX
MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 140723603 4. 0000265353 5. 50.000
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5.000.000
ZŁOTYCH 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. „SPORT MEDICA”
SPÓŁKA AKCYJNA 3. 016291775) 5. 150.000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 15.000.000 ZŁOTYCH wpisać: 5. 200.000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WYSOKOŚCI 20.000.000 ZŁOTYCH wykreślić: 6. NIE
wpisać: 6. TAK
Poz. 352822. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/485839/23/374]
MSiG 94/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 352821. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/485839/23/973]
MSiG 94/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 352820. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/485839/23/572]
MSiG 94/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.05.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 380218. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/387391/22/967]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 380217. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/387391/22/566]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 380216. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/387391/22/165]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.06.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 265757. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/288611/21/478]
MSiG 86/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 265756. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/288611/21/77]
MSiG 86/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 265755. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/288611/21/676]
MSiG 86/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.04.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 235478. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/199251/20/571]
MSiG 94/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 232892. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/199099/20/797]
MSiG 93/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
X V. W P I S Y D O
Poz. 232891. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/199099/20/396]
MSiG 93/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.05.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 324177. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/113686/19/588]
MSiG 102/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 324176. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/113686/19/187]
MSiG 102/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 324175. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/113686/19/786]
MSiG 102/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.05.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 456724. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/296251/18/862]
MSiG 184/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 05.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 456723. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/296250/18/461]
MSiG 184/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 456722. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SYSTEM, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[RDF/296249/18/749]
MSiG 184/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 423472. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0401865.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
16.11.2011.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/57315/17/183]
MSiG 226/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 166390. PORY 78 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401865. SĄD
D REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 16.11.2011.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/28695/16/101]
MSiG 122/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Pory 78 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pory 78 wynosi 0,13%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2023 roku. • 0,08% w 2022 roku. • 0,09% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Pory 78 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pory 78 wynosi 7,98 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28,41 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 28,41 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2,96 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7,98 mln zł w 2023 roku. • 2,18 mln zł w 2022 roku. • 2,06 mln zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28,41 mln zł w 2023 roku. • 15,91 mln zł w 2022 roku. • 14,9 mln zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
-686 833
zł.
Koszty operacyjne Pory 78 wyniosły
6 995 195
zł.
Wynagrodzenia stanowią
-9,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
43 094 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • -686 833 zł w 2023 roku • -627 624 zł w 2022 roku • -773 020 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2,1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
-9,8% w 2023 roku •
-10,7% w 2022 roku •
-14% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pory 78 wyniosła 102 523 195 zł.
a
ktywa trwałe to 5 414 136 zł.
a
ktywa obrotowe to 97 109 059 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 102 523 195 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 86 585 700 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 15 937 494 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7 558 679 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 6 032 613 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 102 523 195 zł sumy bilansowej i 86 585 700 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 93 778 449 zł sumy bilansowej i 79 527 429 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 87 405 836 zł sumy bilansowej i 74 520 475 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6,88%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8,15%.
Marża operacyjna wyniosła -0,32%.
Marża netto wyniosła 44,91%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pory 78 wyniosły 15 937 494 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 102 523 195 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 526 067 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 15 937 494 zł w 2023 roku • 14 251 020 zł w 2022 roku • 12 885 361 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2023 roku • 15% w 2022 roku • 15% w 2021 roku
Płynność finansowa
Brak danych o płynności finansowej organizacji Pory 78 za wybrany okres.
Brak danych
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,46 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,01 w 2019 roku • 2,76 w 2018 roku • 2,08 w 2017 roku
Cykl konwersji gotówki
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Pory 78 za wybrany okres.
Brak danych
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 122 dni w 2019 roku • 102 dni w 2018 roku • 66 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Brak danych o strukturze kosztów organizacji Pory 78 za wybrany okres.
Brak danych
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 5,1 mln zł w 2019 roku • 4,9 mln zł w 2018 roku • 4,9 mln zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Pory 78 wykazała przychody na poziomie 15 715 644 zł.
Organizacja zarobiła 8 720 389 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 662 118 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7 058 271 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
129 050 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 662 118 zł w 2023 roku • 1 489 189 zł w 2022 roku • 1 404 017 zł w 2021 roku
Organizacja Pory 78 wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 95% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 32% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Nie dysponujemy pełną treścią sprawozdania za okres 2023 (01-01-2023 do 31-12-2023) wybrany w pozostałych częściach raportu. Poniżej sprawozdanie za okres 2019 (01-01-2019 do 31-12-2019).
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:5 070 986,57
– od jednostek powiązanych2 754 348,02
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów5 070 986,57
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej5 141 821,56
I. Amortyzacja143 900,60
II. Zużycie materiałów i energii1 414 068,64
III. Usługi obce2 839 898,79
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)198 257,89
V. Wynagrodzenia446 362,69
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)80 670,95
VII. Pozostałe koszty rodzajowe18 662,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-70 834,99
D. Pozostałe przychody operacyjne62 948,95
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne62 948,95
E. Pozostałe koszty operacyjne15 188,13
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych8 934,78
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne6 253,35
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-23 074,17
G. Przychody finansowe6 331 768,20
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)6 331 768,20
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe223 317,06
I. Odsetki, w tym: (+1)223 317,06
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)6 085 376,97
J. Podatek dochodowy1 221 632,79
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)4 863 744,18
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pory 78 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 81 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-97
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−2 mies. 21 dni25-04-2024
2022
−2 mies. 8 dni08-05-2023
2021
−4 mies. 8 dni09-06-2022
2020
−5 mies. 21 dni27-04-2021
2019
−5 mies. 14 dni04-05-2020
2018
−1 mies. 25 dni21-05-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sport Medica posiada 200 000 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 30.01.2024 jest Sport Medica kontrolująca
100% udziałów.
W okresie od 06.08.2015 do 30.01.2024 najwięcej udziałów posiadała
Sport Medica (75%).
W okresie od 01.07.2014 do 06.08.2015 najwięcej udziałów posiadał
Lux Med (100%).