Organizacja Graden Zarządzanie Nieruchomościami osiągnęła 2 656 138 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 632 802 zł. Pozostałe przychody to 23 337 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 419 928 zł.
Zysk netto wyniósł 212 873 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 146 301 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 656 138 zł w 2025 roku. • 2 269 136 zł w 2024 roku. • 1 907 901 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 490 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 212 873 zł w 2025 roku. • 296 746 zł w 2024 roku. • 241 041 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Graden Zarządzanie Nieruchomościami wynosi 2 802 399 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
180 146 zł a 6 640 346 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 94 251 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 802 399 zł w 2025 roku. • 3 050 232 zł w 2024 roku. • 2 452 185 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Graden Zarządzanie Nieruchomościami wynosi 10 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Graden Zarządzanie Nieruchomościami wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Graden Zarządzanie Nieruchomościami wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Graden Zarządzanie Nieruchomościami charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Graden Zarządzanie Nieruchomościami wynosi 64 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 35 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 105 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 35 tys. zł a 105 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 64 tys. zł w 2025 roku. • 86 tys. zł w 2024 roku. • 62 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 35 tys. zł w 2025 roku. • 48 tys. zł w 2024 roku. • 40 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 105 tys. zł w 2025 roku. • 155 tys. zł w 2024 roku. • 93 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 355 438
zł.
Koszty operacyjne Graden Zarządzanie Nieruchomościami wyniosły
2 397 241
zł.
Wynagrodzenia stanowią
57%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
169 430 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 355 438 zł w 2025 roku • 1 111 206 zł w 2024 roku • 919 028 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
57% w 2025 roku •
58% w 2024 roku •
56% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Graden Zarządzanie Nieruchomościami wyniosła 324 710 zł.
a
ktywa obrotowe to 288 871 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 35 838 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 324 710 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 240 195 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 84 514 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -3252 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 324 710 zł w 2025 roku. • 553 544 zł w 2024 roku. • 351 799 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 66%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 89%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Graden Zarządzanie Nieruchomościami wyniosły 84 514 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 324 710 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 84 514 zł w 2025 roku • 86 222 zł w 2024 roku • 63 682 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 16% w 2024 roku • 18% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Graden Zarządzanie Nieruchomościami wykazała przychody na poziomie 2 656 138 zł.
Organizacja zarobiła 235 193 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 22 320 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 212 873 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1828 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 22 320 zł w 2025 roku • 29 540 zł w 2024 roku • 24 042 zł w 2023 roku
Organizacja Graden Zarządzanie Nieruchomościami wykazała zysk netto większy niż 79% organizacji z branży "Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie".
Organizacja wykazała przychód większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 77% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 98 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 112 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-98
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 22 dni25-03-2026
2024
−4 dni11-07-2025
2023
−3 mies.16-04-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−6 mies. 11 dni07-04-2022
2020
−6 mies. 10 dni08-04-2021
2019
−6 mies. 12 dni06-04-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
+10 dni25-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Jolanta I Zbigniew Gołąb Fundacja Rodzinna posiada 400
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Fundacja Rodzinna Guzowskich posiada 300
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Fundacja Rodzinna Gozdeckich posiada 300
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.10.2025 jest Jolanta I Zbigniew Gołąb Fundacja Rodzinna kontrolujący 40% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 17.09.2019 do 27.10.2025: • Guzowski Lech (30% udziałów) • Gozdecki Dariusz (30% udziałów)
W okresie od 21.12.2006 do 17.09.2019 najwięcej udziałów posiadał Salamon Artur. Jego udziały w tym czasie wynosiły 25%.