Organizacja Canolten Investments osiągnęła 24 252 292 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 20 184 552 zł. Pozostałe przychody to 4 067 740 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 945 409 zł.
Zysk netto wyniósł 7 239 143 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 12 126 146 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 24 252 292 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3 619 572 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7 239 143 zł w 2023 roku. • -4356 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Canolten Investments wynosi 136 651 576 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
36 378 438 zł a 488 142 985 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 68 325 788 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 136 651 576 zł w 2023 roku. • 483 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Canolten Investments wynosi 6,97 mln zł.
EBITDA Canolten Investments wynosi 8,15 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Canolten Investments mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Canolten Investments wynosi 3,70%. To oznacza, że firma ma szansę 3,70% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,325% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 3,70% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 4,35% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Canolten Investments wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku. • 0,06% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Canolten Investments charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Canolten Investments wynosi 3,27 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 24,41 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 24,41 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1,63 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 3,27 mln zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 24,41 mln zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Canolten Investments wyniosły
13 218 531
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Canolten Investments wyniosła 154 447 112 zł.
a
ktywa obrotowe to 7 207 050 zł.
a
ktywa trwałe to 147 240 062 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 154 447 112 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 32 411 366 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 122 035 746 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 77 223 556 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 154 447 112 zł w 2023 roku. • 100 875 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 35%.
Marża netto wyniosła 30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Canolten Investments wyniosły 32 411 366 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 154 447 112 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 21%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 205 683 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 32 411 366 zł w 2023 roku • 100 231 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 21% w 2023 roku • 99% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Canolten Investments wykazała przychody na poziomie 24 252 292 zł.
Organizacja zarobiła 9 128 991 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 889 848 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7 239 143 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 889 848 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Canolten Investments wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 81 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 34 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-81
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−1 mies. 4 dni11-06-2024
2022
−4 mies. 8 dni09-03-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Mitiska European Real Estate Partners 3 Commanditaire Vennootschap posiada 321499
udziałów,
które stanowią
68.4% firmy.
Merep 3 Cee Civ Commanditaire Vennootschap posiada 137785
udziałów,
które stanowią
29.3% firmy.
Największym udziałowcem od 29.04.2025 jest Mitiska European Real Estate Partners 3 Commanditaire Vennootschap kontrolujący 68% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 19.11.2024 do 29.04.2025
był Mitiska European Real Estate Partners 3 Commanditaire Vennootschap kontrolując 98% udziałów.
W okresie od 07.04.2023 do 19.11.2024 najwięcej udziałów posiadał Mitiska European Real Estate Partners 3 Commanditaire Vennootschap. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.