Specjalizacja w konsultingu oraz body leasingu dla klientów SAP|Zarządzanie cyklem życia aplikacji SAP: wdrożenia, integracje, migracje|Dostosowane rozwiązania technologiczne dla różnych branż|Zespół ponad 50 certyfikowanych specjalistów z doświadczeniem|Ponad 150 zrealizowanych projektów w różnych sektorach
ENSIS TECHNOLOGY to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w obszarze technologii SAP. Działając na rynku od 15 lat, firma zdobyła zaufanie setek klientów, oferując im wsparcie w zarządzaniu projektami SAP i personalizację rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dzięki zespołowi ponad 50 certyfikowanych konsultantów, ENSIS TECHNOLOGY podejmuje się realizacji różnorodnych projektów, osiągając przy tym znaczące sukcesy. Kluczowe usługi obejmują konsulting SAP oraz body leasing, co pozwala na elastyczne dopasowanie do wymagań klienta. W ramach usług konsultingowych, firma wspiera klientów w całym cyklu życia aplikacji SAP, od wdrożeń po migracje i utrzymanie systemów. ENSIS TECHNOLOGY wyróżnia się nie tylko doświadczeniem, ale także zdolnością do efektywnej integracji rozwiązań technologicznych, co przekłada się na optymalizację procesów biznesowych i budowanie przewagi konkurencyjnej.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Ensis Technology osiągnęła 5 974 223 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 974 068 zł. Pozostałe przychody to 155 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 069 570 zł.
Zysk netto wyniósł 904 498 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 853 460 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 974 223 zł w 2025 roku. • 3 687 453 zł w 2024 roku. • 3 570 682 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 129 214 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 904 498 zł w 2025 roku. • -86 321 zł w 2024 roku. • 191 497 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ensis Technology wynosi 9 099 530 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 498 723 zł a 14 935 558 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 299 933 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 099 530 zł w 2025 roku. • 3 278 652 zł w 2024 roku. • 4 031 533 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ensis Technology wynosi 964 tys. zł.
EBITDA Ensis Technology wynosi 996 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ensis Technology mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 4 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ensis Technology wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,209% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ensis Technology wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,21% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ensis Technology charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ensis Technology wynosi 300 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 145 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 658 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 145 tys. zł a 658 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
43 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 300 tys. zł w 2025 roku. • 130 tys. zł w 2024 roku. • 160 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 145 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 658 tys. zł w 2025 roku. • 334 tys. zł w 2024 roku. • 406 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
721 133
zł.
Koszty operacyjne Ensis Technology wyniosły
5 010 154
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
103 019 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 721 133 zł w 2025 roku • 687 221 zł w 2024 roku • 505 188 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2025 roku •
18% w 2024 roku •
15% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ensis Technology wyniosła 2 558 401 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 440 246 zł.
a
ktywa trwałe to 118 155 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 558 401 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 560 103 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 998 298 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 365 486 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 558 401 zł w 2025 roku. • 1 503 610 zł w 2024 roku. • 1 599 422 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 45%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ensis Technology wyniosły 560 103 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 558 401 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 80 015 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 560 103 zł w 2025 roku • 409 809 zł w 2024 roku • 419 300 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 27% w 2024 roku • 26% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ensis Technology wykazała przychody na poziomie 5 974 223 zł.
Organizacja zarobiła 962 067 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 57 569 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 904 498 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 8224 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 57 569 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 18 667 zł w 2023 roku
Organizacja Ensis Technology wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 116 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-116
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 14 dni02-04-2025
2023
−3 mies. 11 dni05-04-2024
2022
−3 mies. 2 dni14-04-2023
2021
−4 mies. 24 dni24-05-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−5 mies. 6 dni12-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bogdański Szymon posiada 200
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Bancerz Kajetan posiada 200
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Bogdański Ludwik posiada 200
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Bancerz Kajetan (33% udziałów) • Bogdański Ludwik (33% udziałów) • Bogdański Szymon (33% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.12.2018 do 25.02.2022: • Bancerz Kajetan (50% udziałów) • Bogdański Ludwik (50% udziałów)