Organizacja Industrial Center 31 osiągnęła 19 444 592 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 19 444 592 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 512 538 zł.
Zysk netto wyniósł 6 932 054 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 548 734 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 444 592 zł w 2020 roku. • 10 386 428 zł w 2019 roku. • 15 836 528 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 409 942 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6 932 054 zł w 2020 roku. • 954 653 zł w 2019 roku. • 7 012 087 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Industrial Center 31 wynosi 77 880 197 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
29 166 888 zł a 198 340 909 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 617 143 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 77 880 197 zł w 2020 roku. • 42 732 777 zł w 2019 roku. • 73 929 925 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Industrial Center 31 wynosi 15,02 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
5 158 477 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 15 018 028 zł w
2020 roku. • 3 932 473 zł w
2019 roku. • 12 302 180 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Industrial Center 31 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Industrial Center 31 wynosi 2,72%. To oznacza, że firma ma szansę 2,72% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,72% w 2020 roku. • 2,76% w 2019 roku. • 2,74% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Industrial Center 31 wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,110% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2020 roku. • 0,13% w 2019 roku. • 0,04% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Industrial Center 31 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Industrial Center 31 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 9,92 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 9,92 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 9,92 mln zł w 2020 roku. • 8,53 mln zł w 2019 roku. • 9,42 mln zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Industrial Center 31 wyniosły
4 426 564
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Industrial Center 31 wyniosła 128 223 619 zł.
a
ktywa obrotowe to 13 404 525 zł.
a
ktywa trwałe to 114 819 094 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 128 223 619 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 78 638 392 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 49 585 227 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 031 906 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 128 223 619 zł w 2020 roku. • 113 920 453 zł w 2019 roku. • 118 025 127 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 14%.
Marża operacyjna wyniosła 77%.
Marża netto wyniosła 36%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Industrial Center 31 wyniosły 78 638 392 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 128 223 619 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 464 908 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 78 638 392 zł w 2020 roku • 71 267 279 zł w 2019 roku • 70 926 606 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 61% w 2020 roku • 63% w 2019 roku • 60% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Industrial Center 31 wykazała przychody na poziomie 19 444 592 zł.
Organizacja zarobiła 7 740 531 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 808 477 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6 932 054 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 269 492 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 808 477 zł w 2020 roku • 532 549 zł w 2019 roku • 285 309 zł w 2018 roku
Organizacja Industrial Center 31 wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 49 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-12
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 mies. 19 dni27-08-2021
2019
−16 dni29-09-2020
2018
+21 dni05-08-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Real Estate Europe 10 Sarl posiada 172067
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.12.2017 jest Real Estate Europe 10 Sarl kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 16.10.2015 do 11.12.2017
był Qsuper Re kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 02.02.2015 do 16.10.2015 najwięcej udziałów posiadał Qsuper Re. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.