SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Evarts Investments osiągnęła 2 115 591 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 115 591 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 951 702 zł.
Strata netto wyniosła 836 111 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 134 628 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 115 591 zł w 2024 roku. • 2 115 508 zł w 2023 roku. • 2 026 040 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -139 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -836 111 zł w 2024 roku. • -191 044 zł w 2023 roku. • -507 028 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Evarts Investments wynosi 8 899 522 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 39 942 016 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 17 410 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 899 522 zł w 2024 roku. • 9 526 550 zł w 2023 roku. • 9 610 188 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Evarts Investments wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Evarts Investments wynosi 605 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Evarts Investments mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Evarts Investments wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,89% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Evarts Investments wynosi 0,21%. To oznacza, że firma ma szansę 0,21% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,021% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,21% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku. • 0,19% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Evarts Investments charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Evarts Investments wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
50 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 58 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 mln zł w 2024 roku. • 2,16 mln zł w 2023 roku. • 2,2 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Evarts Investments wyniosły
2 117 843
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Evarts Investments wyniosła 19 963 483 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 749 725 zł.
a
ktywa trwałe to 17 213 758 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 963 483 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 977 979 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9 985 504 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 220 127 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 19 963 483 zł w 2024 roku. • 20 111 829 zł w 2023 roku. • 19 318 626 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -8%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Evarts Investments wyniosły 9 977 979 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 963 483 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 50%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 254 531 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 977 979 zł w 2024 roku • 9 290 214 zł w 2023 roku • 8 305 967 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 50% w 2024 roku • 46% w 2023 roku • 43% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Evarts Investments wykazała przychody na poziomie 2 115 591 zł.
Organizacja zarobiła -834 233 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1878 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -836 111 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -4423 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1878 zł w 2024 roku • 16 589 zł w 2023 roku • 14 720 zł w 2022 roku