SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Mags Production osiągnęła 6 317 749 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 317 749 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 211 317 zł.
Zysk netto wyniósł 106 432 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 182 526 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 317 749 zł w 2024 roku. • 6 442 382 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -21 927 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 106 432 zł w 2024 roku. • 152 731 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mags Production wynosi 5 852 136 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 064 321 zł a 15 794 373 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 830 361 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 852 136 zł w 2024 roku. • 6 101 392 zł w 2023 roku. • 1 193 407 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mags Production wynosi 167 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
15 691 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 166 813 zł w
2024 roku. • 229 557 zł w
2023 roku. • 0 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mags Production mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mags Production wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mags Production wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,20% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Mags Production charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mags Production wynosi 137 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 333 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 333 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
22 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 137 tys. zł w 2024 roku. • 234 tys. zł w 2023 roku. • 144 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 333 tys. zł w 2024 roku. • 570 tys. zł w 2023 roku. • 557 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mags Production wyniosły
6 150 937
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 105 652 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
2% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mags Production wyniosła 0 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 664 668 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 664 668 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -287 582 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 619 433 zł w 2024 roku. • 1 850 649 zł w 2023 roku. • 1 954 519 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 619 433 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -348 512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2024 roku • 256 588 zł w 2023 roku • 363 309 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 9.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2024 roku • 14% w 2023 roku • 19% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mags Production wykazała przychody na poziomie 6 317 749 zł.
Organizacja zarobiła 131 398 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 24 966 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 106 432 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 24 966 zł w 2024 roku • 35 826 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku