SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST ZAWSZE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. REPREZENTACJA PRZEZ PROKURENTÓW: PROKURENT MOŻE DZIAŁAĆ ŁĄCZNIE Z INNYM PROKURENTEM W TEN SPOSÓB, ŻE SPÓŁKĘ REPREZENTUJE ZAWSZE DWÓCH PROKURENTÓW POSIADAJĄCYCH PROKURĘ ŁĄCZNĄ, W DOWOLNYM UKŁADZIE PAR.
Świadczenie usług w zakresie technicznego wyposażenia budynków.|Realizacja projektów w obszarze systemów sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.|Przygotowanie dokumentacji budowlanej oraz projektów technicznych.|Wsparcie w procesie uzyskania pozwoleń na użytkowanie obiektów.|Doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów budowlanych od 2003 roku.
TKT Engineering to firma specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach związanych z technicznym wyposażeniem budynków w systemy sanitarno-mechaniczne. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje projektowanie, instalację, uruchamianie oraz utrzymanie różnorodnych systemów w budynkach o różnej specyfice. Zespół TKT Engineering składa się z wykwalifikowanych inżynierów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. W zakresie usług firmy znajduje się nie tylko budowa instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, ale również przygotowanie dokumentacji budowlanych, opracowanie szczegółowych projektów oraz pomoc w uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektów. Dodatkowo, firma może pochwalić się znaczną liczbą zrealizowanych projektów, co dowodzi jej umiejętności oraz kompetencji na rynku budowlanym. Od momentu założenia w grudniu 2003 roku, TKT Engineering zrealizowała 475 projektów, a jej działania są skoncentrowane głównie na sektorze budownictwa przemysłowego oraz użyteczności publicznej.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja TKT Engineering osiągnęła 346 544 940 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 344 513 772 zł. Pozostałe przychody to 2 031 168 zł.
Całkowite koszty wyniosły 342 661 091 zł.
Zysk netto wyniósł 1 852 682 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 070 137 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 346 544 940 zł w 2025 roku. • 228 307 764 zł w 2024 roku. • 179 580 057 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -509 795 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 852 682 zł w 2025 roku. • 3 572 595 zł w 2024 roku. • 10 154 446 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TKT Engineering wynosi 269 815 998 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
18 526 816 zł a 866 362 351 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 12 072 633 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 269 815 998 zł w 2025 roku. • 196 481 963 zł w 2024 roku. • 189 106 259 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT TKT Engineering wynosi 1,67 mln zł.
EBITDA TKT Engineering wynosi 4,03 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
784 239 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 672 362 zł w
2025 roku. • 1 297 106 zł w
2024 roku. • 11 897 923 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
672 723 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 4 025 157 zł w
2025 roku. • 3 222 941 zł w
2024 roku. • 13 034 843 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie TKT Engineering wynosi 259 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 259 os. w 2025 roku. • 240 os. w 2024 roku. • 212 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TKT Engineering wynosi 2,18%. To oznacza, że firma ma szansę 2,18% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,18% w 2025 roku. • 2,36% w 2024 roku. • 2,44% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TKT Engineering wynosi 0,25%. To oznacza, że firma ma szansę 0,25% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,25% w 2025 roku. • 0,30% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
TKT Engineering charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TKT Engineering wynosi 4,89 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 13,78 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 13,78 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
87 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4,89 mln zł w 2025 roku. • 4,01 mln zł w 2024 roku. • 5,52 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 1,78 mln zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 13,78 mln zł w 2025 roku. • 8,97 mln zł w 2024 roku. • 9,12 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
56 381 015
zł.
Koszty operacyjne TKT Engineering wyniosły
342 841 410
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4 385 504 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 56 381 015 zł w 2025 roku • 44 527 820 zł w 2024 roku • 35 101 144 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
20% w 2024 roku •
21% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TKT Engineering wyniosła 205 416 731 zł.
a
ktywa obrotowe to 152 655 890 zł.
a
ktywa trwałe to 52 760 841 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 205 416 731 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 163 582 983 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 41 833 749 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 11 672 069 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 205 416 731 zł w 2025 roku. • 136 287 448 zł w 2024 roku. • 110 893 162 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TKT Engineering wyniosły 163 582 983 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 205 416 731 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 696 437 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 163 582 983 zł w 2025 roku • 96 305 574 zł w 2024 roku • 72 535 244 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2025 roku • 71% w 2024 roku • 65% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TKT Engineering wykazała przychody na poziomie 346 544 940 zł.
Organizacja zarobiła 2 729 569 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 876 887 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 852 682 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 32% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -80 882 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 876 887 zł w 2025 roku • 1 230 394 zł w 2024 roku • 1 948 266 zł w 2023 roku
Organizacja TKT Engineering wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 100% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 10%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 100% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 100% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 10%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-97
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−2 mies. 18 dni28-04-2025
2023
−1 mies. 12 dni03-06-2024
2022
−2 mies.16-05-2023
2021
−4 mies. 2 dni15-06-2022
2020
−5 mies. 21 dni27-04-2021
2019
−5 mies. 18 dni30-04-2020
2018
−2 mies. 10 dni06-05-2019
2017
−2 mies. 19 dni27-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Igo Technologies Gmbh posiada 2400
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 18.02.2016 jest Igo Technologies Gmbh kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.01.2016 do 18.02.2016
był Igo Beteiligungen Gmbh kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 06.12.2007 do 07.01.2016 najwięcej udziałów posiadał Igo Immobiliengesellschaft Mit Beschrankter Haftung. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.