SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIE WOLI W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADAJĄ: - PREZES ZARZĄDU - JEDNOOSOBOWO, - CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM LUB DWÓCH PROKURENTÓW DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organizacja Energorozwój osiągnęła 41 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 41 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 73 725 zł.
Strata netto wyniosła 32 725 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -15 284 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 41 000 zł w 2024 roku. • 15 502 zł w 2023 roku. • 222 202 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5111 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -32 725 zł w 2024 roku. • -42 855 zł w 2023 roku. • 84 543 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Energorozwój wynosi 27 333 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 102 500 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 11 931 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 27 333 zł w 2024 roku. • 10 335 zł w 2023 roku. • 486 306 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Energorozwój wynosi -29 tys. zł.
EBITDA Energorozwój wynosi -29 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
4938 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -29 273 zł w
2024 roku. • -39 493 zł w
2023 roku. • 93 763 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
5088 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -29 273 zł w
2024 roku. • -38 247 zł w
2023 roku. • 93 763 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Energorozwój mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Energorozwój wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Energorozwój wynosi 0,66%. To oznacza, że firma ma szansę 0,66% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,057% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,66% w 2024 roku. • 0,79% w 2023 roku. • 0,49% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Energorozwój charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Energorozwój wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 17 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5500
zł.
Koszty operacyjne Energorozwój wyniosły
70 273
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-13 318 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5500 zł w 2024 roku • -1505 zł w 2023 roku • 35 770 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
8.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2024 roku •
-3% w 2023 roku •
28% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Energorozwój wyniosła 4372 zł.
a
ktywa obrotowe to 4372 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4372 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 333 645 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -329 273 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2868 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4372 zł w 2024 roku. • 14 732 zł w 2023 roku. • 128 191 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -748%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła -71%.
Marża netto wyniosła -80%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -108.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Energorozwój wyniosły 333 645 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4372 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7,631%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5787 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 333 645 zł w 2024 roku • 311 279 zł w 2023 roku • 381 884 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 918.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7631% w 2024 roku • 2113% w 2023 roku • 298% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Energorozwój wykazała przychody na poziomie 41 000 zł.
Organizacja zarobiła -32 725 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -32 725 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 5902 zł w 2022 roku
Organizacja Energorozwój wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 5% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 100% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 7 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 357 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 272 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+357
dni względem terminu
1
w terminie
7
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 2 dni13-04-2026
2023
+18 mies. 21 dni27-01-2026
2022
+30 mies. 21 dni21-01-2026
2021
+17 mies. 20 dni28-03-2024
2020
+4 mies. 13 dni25-02-2022
2019
−16 dni29-09-2020
2018
+14 mies. 11 dni18-09-2020
2017
+23 dni07-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki