ZABEZPIECZENIA PRZECIWPOŻAROWE "FIRE STOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ
KRS
0000048031
NIP
8520501304
REGON
008037793

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
402 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
2 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-39 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2 tys.
Info
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
SZCZECIN
Adres
SZCZAWIOWA, 53B
Kod pocztowy
70-010
Rejestracja
2001-09-26
Rozpoczęcie działalności
1989-03-01
Kapitał zakładowy
500000,00 PLN
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Postępowanie upadłościowe
Tak
Branże
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściProdukcja pojemników metalowychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachPozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaMagazynowanie i przechowywanie towarówBadania i analizy techniczneSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliHandel energią elektrycznąTransport drogowy towarówSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja maszyn ogólnego przeznaczeniaDziałalność usługowa wspomagająca transportObróbka metali i nakładanie powłok na metaleKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodąMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówProdukcja maszyn i narzędzi mechanicznychWytwarzanie energii elektrycznejMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowychProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężynProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczeniaWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychDziałalność w zakresie architektury i inżynierii oraz związane z nią doradztwo techniczneNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenieProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućcówSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDoradztwo związane z zarządzaniemPrzesyłanie energii elektrycznejSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychKucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszkówDystrybucja energii elektrycznej

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej osiągnęła 2437 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 2437 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 38 719 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 38 719 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -87 819 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 2437 zł w 2024 roku.
• 2552 zł w 2023 roku.
• 2000 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 29 393 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -38 719 zł w 2024 roku.
• -10 643 zł w 2023 roku.
• -2 314 991 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 1625 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 6092 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 58 546 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1625 zł w 2024 roku.
• 1701 zł w 2023 roku.
• 1333 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA


Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 8,3%. To oznacza, że firma ma szansę 8,3% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Umiarkowane ryzyko zamknięcia sugeruje konieczność monitorowania sytuacji finansowej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 8,3% w 2024 roku.
• 8,3% w 2023 roku.
• 2,76% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 20,0%. To oznacza, że firma ma szansę 20,0% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 2,427% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 20,0% w 2024 roku.
• 19,6% w 2023 roku.
• 25,8% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 0 tys. zł w 2024 roku.
• 0 tys. zł w 2023 roku.
• 0 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 30 000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wyniosły 41 156 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 73% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -9741 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 30 000 zł w 2024 roku
• 2100 zł w 2023 roku
• 20 000 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 8.8 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 73% w 2024 roku
• 16% w 2023 roku
• 1% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wyniosła 402 051 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 402 051 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 402 051 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -8 078 800 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8 480 851 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 167 206 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 402 051 zł w 2024 roku.
• 440 770 zł w 2023 roku.
• 451 414 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -1,589%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -221.3 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wyniosły 8 480 851 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 402 051 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,109%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -386 468 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 8 480 851 zł w 2024 roku
• 8 480 851 zł w 2023 roku
• 8 480 851 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 282.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2109% w 2024 roku
• 1924% w 2023 roku
• 1879% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wykazała przychody na poziomie 2437 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop W Upadłości Likwidacyjnej wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 14% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 99% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 16% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 20% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 14% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 99% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 73 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 18 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−18 dni
2023
−3 mies. 2 dni
2022
−1 mies. 2 dni
2021
−4 mies. 2 dni
2020
−9 mies. 6 dni
2019
−7 mies. 3 dni
2018
+8 mies. 5 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Pasternak Ryszard posiada 617 udziałów, które stanowią 61.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Grewling Wojciech posiada 217 udziałów, które stanowią 21.7% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Giedyk Marek posiada 166 udziałów, które stanowią 16.6% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 05.02.2004 jest Pasternak Ryszard kontrolujący 62% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 26.09.2001 do 05.02.2004 był Pasternak Ryszard kontrolując 58% udziałów.

Reprezentacja