Organizacja Partum Plus Poland osiągnęła 3 614 905 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 614 905 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 551 543 zł.
Zysk netto wyniósł 63 362 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 204 968 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 614 905 zł w 2024 roku. • 1 700 565 zł w 2023 roku. • 45 143 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 121 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 63 362 zł w 2024 roku. • -232 448 zł w 2023 roku. • -38 104 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Partum Plus Poland wynosi 2 663 385 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 9 037 264 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 887 795 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 663 385 zł w 2024 roku. • 1 133 710 zł w 2023 roku. • 30 095 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Partum Plus Poland wynosi 89 tys. zł.
EBITDA Partum Plus Poland wynosi 89 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Partum Plus Poland mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Partum Plus Poland wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Partum Plus Poland wynosi 0,38%. To oznacza, że firma ma szansę 0,38% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,107% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,38% w 2024 roku. • 0,64% w 2023 roku. • 0,05% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Partum Plus Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Partum Plus Poland wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 145 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 145 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 145 tys. zł w 2024 roku. • 68 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 935 348
zł.
Koszty operacyjne Partum Plus Poland wyniosły
3 525 743
zł.
Wynagrodzenia stanowią
83%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
978 449 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 935 348 zł w 2024 roku • 1 470 773 zł w 2023 roku • 47 439 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
27.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
83% w 2024 roku •
76% w 2023 roku •
57% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Partum Plus Poland wyniosła 56 625 zł.
a
ktywa obrotowe to 56 625 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 56 625 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 258 815 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -202 190 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 875 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 56 625 zł w 2024 roku. • 39 824 zł w 2023 roku. • 4364 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 112%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -31%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 37.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Partum Plus Poland wyniosły 258 815 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 56 625 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 457%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 86 272 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 258 815 zł w 2024 roku • 305 376 zł w 2023 roku • 37 468 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 457% w 2024 roku • 767% w 2023 roku • 859% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Partum Plus Poland wykazała przychody na poziomie 3 614 905 zł.
Organizacja zarobiła 63 362 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 63 362 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Partum Plus Poland wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 11 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-3
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−11 dni04-07-2025
2023
+2 dni17-07-2024
2022
w terminie15-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Shvets Oleksandr posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.